Błaaagam niech mi ktoś pomoże , bo zaraz oszaleje :/

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Sorrow 22 lut 2013, 01:17
Na korkach i w domu jest dobrze a potem ze sprawdzianu 2? Hmm... może to ma jakiś związek z lękiem przed tymi przedmiotami, który sprawia, że nie potrafisz użyć na sprawdzianach wiedzy zdobytej na korkach?

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 01:23
Sorrow, wlasnie tez tak mysle, ze ze stresu wszystko mu z glowy wylatuje
oohwowlovely

przez xxxl96 22 lut 2013, 12:27
Ze sprawdzianu 2 ? Hahahah , marzenie !!!!! Tak bardzo się boję , że nie zdaam , kompletnie nie wiem co ja wtedy zrobie , zmiana szkoły/ klasy , rok w plecy , ja tego po prostu nie zniosę :/ Tak bardzo chciałbym zdać , żeby ta baba wiedziała ile ja temu poświęcam , może by się nademną zlitowała
Śmierć jest wiecznym schroniskiem, w którym nic się nie odczuwa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:33
xxxl96, po uczniu widac to,ze sie stara, chyba ze jest glupia jedza i nie docenia tego, mowiles, ze chodzisz na zajecia dodatkowe, na pewno nauczyciele wezma to pod uwage
oohwowlovely

przez xxxl96 22 lut 2013, 12:39
Miejmy nadzieję , staram się być dobrej myśli , bardzo boję się sprawdzianu który mam w nadchodzącym tygodniu :/// Ale co ma , być to będzie ! Powiedzcie mi czy naprawdę mam aż tak beznadziejne życie , czy jest jakakolwiek szansa na zmianę ?

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 12:43
xxxl96, nie masz beznadziejnego zycia ! twoje problemy ma 1/4 nastolatkow.
jest szansa ,zeby to zmienic
oohwowlovely

przez xxxl96 22 lut 2013, 12:53
No , może ... Nie poszedłem dziś do szkoły , nie miałem na to siły ... Nienawidzę szkoły , nauki bo mi w ogóle nie wychodzi :/ Za to klasę mam świetną , ale co z tego jak od września znów nowi ludzie :/ Ja tego nie zniose ... Jak tak ma wyglądać dalsze życie , dorosłość , to ja chce znów być dzieckiem :/

-- 24 lut 2013, 15:35 --

Jutro godzina zero ... Czuję , że nie dam rady , na samą myśl mi słabo i nic nie pamiętam , miałem wczoraj korki , wszystkie zadania rozwiązałem sam , ale jutro no sami wiecie ... Przeraża mnie myśl , o kolejnej jedynce , ogólnie ostatnio wszystko mnie przeraża , sam fakt szkoły ... jak ja muszę tam iść i nakładać maskę udawania , że jest ok , jak wracam do domu jestem wykończony tym udawaniem ... :/ :/ Ogólnie to ostatni mam wrażenie , że wszyscy , mnie obgadują , naśmiewają się ze mnie , i wiem , że po części mam rację , dziś od samego rana chodzę znerwicowany , serce mi wali , jest mi ogólnie przykro , znów usłyszałem wiele niemiłych słów na mój temat , staram się tym nie przejmować , ale jak ktoś do bólu ci powtarza , że jesteś beznadziejny to w końcu sam zaczynasz w to wierzyć ... Najgorsze słowa jakie usłyszałem to to , że beze mnie świat byłby lepszy i nie potrzebnie żyje ... I powiedzcie jak można radzić sobie z problemami , i odzyskać pewność siebie ? Nie myślcie sobie , że matma to mój jedyny problem , wcześniej opisałem dokładnie moje problemy , ale to wciąż nie wszystkie ... :/ Jak sobie radzić kiedy sypie się wszystko :zdrowie , rodzina , dom , szkoła i do tego uzależnienia , problemy z samym sobą ?

-- 24 lut 2013, 15:38 --

Do tego wszystkiego dodam , że bardzo mi pomaga to , że mogę się wam wyżalić , brakuje mi tego , a tutaj mogę to zroobić anonimowo , gdy tylko skończę 18 lat , to pragnę udać się do psychologa/psychiatry , ale niestety teraz nie mogę , bo wizyta musi się odbyć z udziałem rodziców , i tu pies pogrzebany ///

przez merveg 18 mar 2013, 21:35
Może trochę po nie w czasie, ale nie możesz pozwolić na to, by ktokolwiek mówił Ci że bez ciebie świat byłby lepszy...
Piszesz o wizycie u psychologa - dlaczego nie możesz iść tam z rodzicami ? Spróbuj powiedzieć rodzicom co Cię trapi, wytłumaczyć im wszystko... Myślę, że zrozumieją jeśli porozmawiasz z nimi na spokojnie.
Też jestem zdania, że za Twoje niepowodzenia z przedmiotami ścisłymi odpowiada lęk przed nimi... przed szkołą... Na korepetycjach czujesz się pewny, więc idzie Ci dobrze... w szkole za bardzo się denerwujesz i na efekty nie trzeba długo czekać... Wg mnie to kolejny powód, by odwiedzić psychologa... choćbyś bardzo się starał, sam możesz nie dać rady... a terapeuta może Ci pomóc... Dlaczego nie spróbować...?

-- 18 mar 2013, 20:37 --

Poza tym semestr już się skończył... jak poszło... zdałeś ?
Jeśli chcesz mogę Ci pomóc... zawsze byłam dobra z chemii i fizyki ;-)
Niech pociechą dla nas będzie to, iż żaden ból na świecie nie trwa wiecznie. Kończy się cierpienie, pojawia się radość - tak równoważą się nawzajem.
— Albert Camus

przez xxxl96 19 mar 2013, 23:19
Na semestr nie miałem żadnej jedynki co prawda większość dwój i to ledwo ale zawsze , żeby szkoła była moim jedynym problemem to ja byłbym szczęśliwy , na tą chwilę to mój najmniejszy problem

-- 06 maja 2013, 16:53 --

Schudłem ! Poprawiłem matmę ! Jestem mega szczęśliwy , co prawda do "idealu" sporo brakuje ale są postępy :)

Sortuj wg