Błaaagam niech mi ktoś pomoże , bo zaraz oszaleje :/

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez xxxl96 21 lut 2013, 15:28
Ogromnym problemem jest to , że mam korepetycje ale one nie dają efektu , w tygodniu mam spr i jestem święcie przekonany , że dostanę jeden ... Widzę , że wszyscy skupiają się na oceanach ale powiedzcie jak sobie radzić z innymi problemami , które wyżej opisałem :/
Śmierć jest wiecznym schroniskiem, w którym nic się nie odczuwa

przez Maja17 21 lut 2013, 15:40
xxxl96 nie przejmuj się tak swoją wagą, chłopak nie może wyglądać jak tyczka ;) Mi zawsze podobali się faceci noszący rozmiar XXL i wielu moim koleżankom też :D Jeśli bardzo Ci to przeszkadza, to pomyśl o jakimś sporcie (przy okazji rozładujesz negatywne emocje). Fajnie, że postanowiłeś walczyć o swoje szczęście, pamiętaj, że najwięcej zależy od Ciebie. Nie myśl o skończeniu ze sobą, wiesz ile fajnych rzeczy Cię jeszcze czeka w życiu? Staraj się w szkole, ale nie przejmuj się tym aż tak bardzo. Pomyśl o tym, co lubisz, o zainteresowaniach. Ja w Ciebie wierzę i jak się nie poddasz, to z pewnością dasz radę. Pozdrawiam

przez blue space years 21 lut 2013, 15:45
xxxl96, nie martw sie tom szkolom tak cale zyce przed tobom sa prywatne szkoly tam jest wiekszy luz zazwyczaj i klimat :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xxxl96 21 lut 2013, 15:51
Aż tak źle nie jest . Podejrzewam , że waże gdzies tak 68 a 73 przy 177cm ://

przez Maja17 21 lut 2013, 15:58
O kurcze ;) To czemu się odchudzasz?

przez xxxl96 21 lut 2013, 16:04
Bo strasznie wyglądam ... zawsze , całe życie byłem chudy , i takiego siebie lubię kiedyś ważyłem 50kg mając tyle samo wzrostu ... :/// Dziś mam korki , w niedziele też ,ale czy to coś da ? Wątpie , będzie tak samo jak teraz , n a korkach w domu super wszystko umiem a na spr nawet na 2 nie starcza :/ Nienawidzę siebie za to , że jestem taki tępy ! tak bardzo chciałbym zdać , jak nie zdam to się zabiję ! Ja nie przeżyję tego koszmaru od nowa , znów wszystko nowe , przeraża mnie to :/ Czym ja sobie na to zasłużyłem ?

-- 21 lut 2013, 15:11 --

Dziękuję wam , troszkę mi lepiej :) Postanowiłem walczyć dalej , wiem , że będzie to trudne ,ale musi się udać ! Jeszcze zdobędę pozytywne oceny , i jakoś wyciągnę na tą dwóję ... Chyba sam nie wierzę , w to co mówię no ale co tam :D

przez Maja17 21 lut 2013, 16:14
xxxl96 trudno jest tak w kilku zdaniach pomóc w rozwiązaniu problemów. Nasunęła mi się na myśl książka, którą kiedyś czytałam i którą chciałabym Ci polecić. Bo twoje problemy, to nie tylko matma, problemy rodziców itp. One powstają też w Tobie. Jak będziesz chciał i miał możliwość, przeczytaj "Dzikie Serce. Tęsknoty męskiej duszy" Johna Eldredge. Życzę Ci abyś znalazł w sobie siłę do walki z problemami.

-- 21 lut 2013, 15:18 --

Nie jesteś tępy, nie każdy ma zdolności do matmy, nie da się być dobrym we wszystkim. Lepiej być najlepszym w jednej dziedzinie

przez xxxl96 21 lut 2013, 16:23
Dziękuję , owszem całkiem dobrze radzę sobie z polskim , językami za to z matmą i chemią i fizyką totalne dno :/ Dziękuję , za polecenie książki ! :)

przez iwook 21 lut 2013, 16:27
Sądząc po nicku jesteś dwa lata młodszy od mojego syna i jak czytam Twoje problemy z matmą to tak jakbym jego widziała. W I klasie liceum miał egzamin poprawkowy, którego oczywiście ze strsu nie zdał. Na szczęście dostal warunkowe i wiesz co? kompletnie nic. Nic się nie dzieje - jeden umie to, a inny tamto. Teraz doszliśmy do wniosku, że jak na maturze polegnie z matmą to trudno ( sam siebie nie przeskoczy ) Bez matury tez mozna żyć ( oczywiście w dzisiejszych czasach to jakaś katastrofa ) My tego tak nie widzimy, sa dziesiątki zawodów, z których mozna lepiej żyć niz niejeden magister. A Twój wygląd będzie coraz gorszy jeśli nie pozbędziesz się stresu - pewno go zajadasz. Oczywiście każdy z nas przeżywał stres przed egzaminami - no ale bez przesady. Chłopcze weź się w garść, całe życie przed Tobą i niekoniecznie musi być idealne, bo nie ma idealnych ludzi. Postaraj się uspokoić, a wtedy prościej będzie zadbać o wygląd, który wiem że w tym wieku jest bardzo ważny, ale nie najważniejszy i nawet matma będzie łatwiejsza.
Życzę Ci, aby udało Ci się poskromić emocje. Po latach spojrzysz na swój dzisiejszy stan ze zdziwieniem. Trzymaj się, wyznacz sobie cele i powolutku dąż do nich. Uważaj, bo jak coś z tym nie zrobisz trafisz na kozetkę do lekarza.

Z tego co czytałam daleko Ci do tępego- nerwy ot i co! Jak je wyciszysz to i matura sie uda i studia i wszystkie Twoje plany.
Powodzenia!!!!

przez Maja17 21 lut 2013, 16:39
No widzisz ;) Jak będziesz kiedyś szukał pracy, to na rozmowie nikt Cię nie zapyta o matmę, ale znajomość języków obcych już może się przydać. Ja w liceum zawsze ledwo zdawałam z matmy, a z polskiego miałam same 5-ki. Nie czułam się tępa ;) Jakoś dałam radę, Ty też sobie poradzisz, musisz tylko przetrwać ten trudny okres.

przez xxxl96 21 lut 2013, 23:06
Taaa , ale żeby mieć pracę trzeba najpierw skończyć liceum a mnie się to nie uda , u nas w szkole nie zawsze dają możliwość komisu , a gdy już dadzą , a się go nie zda to żeby dali WARUNEKK to graniczy z cudem !!!!!!!!!!! :/ Do tego można poprawić tylko jedną ocene w semstrze

-- 21 lut 2013, 23:22 --

Wiecie co , ostatnie czasy , dni , a właściwie miesiące dały mi wiele do myślenia nad sensem mojego życia a właściwie jego brakiem ! :/ Uświadamiam sobię , jak cholernie boli porażka , do tego mają pod górkę w każdej dziedzinie życia , to jest straszne , że człowiek się stara , wkłada w coś mnóstwo pracy a i tak się nie udaje ... Powiedzcie , ile można próbować ?? :/ Idę się położyć , może zasnę , przyśni mi się coś miłego i wreszcie skończy się ten okropny dzień , a może jutro będzie lepiej ? ? ?

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 00:25
xxxl96, to moze przenies sie do innej szkoly, skoro ci tak nie odpowiada
oohwowlovely

przez xxxl96 22 lut 2013, 00:31
Wiesz co , to nie jest tak , że mi szkoła nie odpowiada , ja lubię swoją klasę , nic do niej nie mam ... Niszczą mnie przedmioty ścisłe , które są w każdej szkole :/

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 01:02
ale moze w innej szkole beda mniej wymagac?
oohwowlovely

Sortuj wg