Przywiązanie do nowo poznanej osoby i lęk przed jej utratą

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez offcaaa 20 lut 2013, 19:52
2 lata temu rozstałam się z chłopakiem, i od tamtej pory byłam sama... 2 miesiące temu poznałam chłopaka po przejściach, nie obiecywaliśmy sobie niczego, ale dał mi wiarę w siebie, pokazał mi nowy świat, inne życie, poczułam się szczęśliwa, i nagle z dnia na dzień to się skończyło, utrzymujemy kontakt, codziennie ze sobą rozmawiamy a jednak widzę i czuje , że jego fascynacja mną i zaangażowanie nawet na koleżeńskiej stopie w ciągu jednego dnia po prostu znikły... nie wiem czemu tak się stało i to mało ważne... źle się z tym czuję i nie umiem sobie z tym poradzić........

Co o tym myślicie?

przez coccinella 20 lut 2013, 20:05
offcaaa napisał(a):2 lata temu rozstałam się z chłopakiem, i od tamtej pory byłam sama... 2 miesiące temu poznałam chłopaka po przejściach, nie obiecywaliśmy sobie niczego, ale dał mi wiarę w siebie, pokazał mi nowy świat, inne życie, poczułam się szczęśliwa, i nagle z dnia na dzień to się skończyło, utrzymujemy kontakt, codziennie ze sobą rozmawiamy a jednak widzę i czuje , że jego fascynacja mną i zaangażowanie nawet na koleżeńskiej stopie w ciągu jednego dnia po prostu znikły... nie wiem czemu tak się stało i to mało ważne... źle się z tym czuję i nie umiem sobie z tym poradzić........

Co o tym myślicie?

Najlepiej byłoby z nim porozmawiać i zapytać skąd taka nagła zmiana. Będziesz wtedy miała jasność. Skoro dał Ci nadzieję, spotykaliście się, to chyba należą Ci się jakieś wyjaśnienia skoro tak nagle się zmienił.
Nie chce mi się.

przez black swan 20 lut 2013, 21:58
i nagle z dnia na dzień to się skończyło, utrzymujemy kontakt, codziennie ze sobą rozmawiamy a jednak widzę i czuje , że jego fascynacja mną i zaangażowanie nawet na koleżeńskiej stopie w ciągu jednego dnia po prostu znikły... nie wiem czemu tak się stało i to mało ważne... źle się z tym czuję i nie umiem sobie z tym poradzić........

Też byłam kiedyś w bardzo podobnej sytuacji. Po kilku tygodniach okazało się, że wrócił do byłej. :?
No risk - no fun, no pain - no gain.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez offcaaa 20 lut 2013, 22:06
Nie mogę wykluczać takiej sytuacji, z tego co wiem rozstał się stosunkowo niedawno tzn jakieś 5 miesięcy temu..... Gubi mnie poczucie lojalności wobec kogoś kto mnie okłamuje.... błędne koło.......

Sortuj wg