Witam was

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam was

przez Yosemity 20 lut 2013, 13:49
Witam, chciałem się przywitać i napisać trochę o sobie. Mam 29 lat i od dłuższego czasu walczę z depresją (przynajmniej tak stwierdził lekarz). Generalnie ciągle towarzyszy mi stan niepokoju i niepewności, czasami bardziej czasami mniej, mam problemy z koncentracją, z utrzymywaniem relacji z ludźmi (choć to staram się nadrabiać), moja praca nie sprzyja rozwojowi emocjonalnemu (pracuje przed komputerem). Czasami mam problemy ze zrobieniem czegokolwiek, nie potrafie myśleć długofalowo w zasadzie.

Mam za sobą część terapii grupowej -to było dobre doświadczenie, choć ledwo to wytrzymywałem, miałem wtedy studia, pracę i musiałem zakończyć wtedy tą terapie.

Czytałem trochę wątków na forum i szczerze mówiąc mam przynajmniej część z tych paskudnych rzeczy. Fobie społeczne i niepewność wśród ludzi to chyba najmocniejsze co odczuwam.

Moje życie zawodowe i osobiste jest na bardzo niskim poziomie, nie rozwijam się tak jakbym chciał, czuje jakbym miał do nadrobienia jakieś 6-7 lat. Nie wiem czego oczekuje po tym forum, po prostu piszę i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozdrawiam

M.

Witam was

przez kapseicyna 20 lut 2013, 13:50
Witaj na forum :papa:
kapseicyna

Witam was

przez Yosemity 20 lut 2013, 15:13
:-) witam. Witam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy