Cześć!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć!

przez Cocoseque 18 lut 2013, 19:36
Jestem Cocoseque, mam śnieg optyczny, migreny, częstą pojawiającą się derealizację, nerwicę, nagłe napady stanów euforycznych i tak samo nagłe napady "dołku" psychicznego. Cierpiałam na fobię społeczną, teraz czuję się o wiele lepiej. Przez śnieg optyczny, halucynacje i paraliże senne miałam w dzieciństwie problemy z odróżnieniem fikcji od rzeczywistości. Aktualnie przeżywam stan dużego pobudzenia, ale, na szczęście, drżenie rąk nie przeszkadza mi bardzo w pisaniu.

Zarejestrowałam się na tym forum, aby podzielić się z wami moimi doświadczeniami oraz starać się pomagać innym. Chcę przekonać innych, że mimo swoich schorzeń można normalnie żyć.

Pozdrawiam! :)

PS Mam nadzieję, że mój opis nie jest bardzo chaotyczny.

Cześć!

przez Saraid 18 lut 2013, 19:45
Cocoseque, witaj na forum :smile:
Saraid

Cześć!

przez sylwiaewa 18 lut 2013, 20:13
Cześć,jestem sylwia.Od lat cierpię na zaburzenia osobowości typu borderline,oraz fobię społeczną.Na przestrzeni lat dolegliwości te stają sie w prawdzie mniejsze,ale wciąż utrudniają życie.Chciałabym się Was poradzić jak można opanować lęk przed ludzmi.Jest to potrzebne do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.Pozdrawiam Wszystkich.! :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć!

przez vifi 18 lut 2013, 20:19
sylwiaewa, Cześć
Chciałabym się Was poradzić jak można opanować lęk przed ludzmi
Nie znam jakieś szybkiej recepty, ale właśnie to zrobiłaś. Nie wiem jak, ale podobnie pewnie możesz się odważyć iść na terapię, pogadać z kimś.

Cześć!

przez Cocoseque 18 lut 2013, 20:21
Myślę, że powinnaś była założyć osobny temat, ale dobra... Witam kolejnego "borderline'owca", aczkolwiek jeszcze nie mam oficjalnej diagnozy. Ja swój lęk przed ludźmi pokonywałam przez przebywanie z nimi, o ile byli dla mnie mili i tolerancyjni.

Sortuj wg