Witam, jestem nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam, jestem nowa

przez natalia1981 20 lut 2013, 18:13
Witaj patibell:)
Dziasiaj przy odbiorze Syna z przedszkola o mało nie zemdlałam-mówię całkiem serio, bez żadnej przesady. A jeszcze rano cieszyłam się jaka to jestem silna, a tu znów porażka.

patibell w moim przypadku obojętnym jest czy jestem sama w domu, czy z rodziną, czy mam wyjść czy zostać w domu, cały czas- nieustannie odczuwam lęk.
patibell jesteś z Warszawy? Bierzesz leki?

Witam, jestem nowa

przez patibell 20 lut 2013, 20:01
Nie kochana, jestem z okolic Poznania.Od ok. 6 tygodni biorę Servenon a w przyszłym tygodniu idę na psychoterapię. Ja też tak jak ty mam wszędzie lęki i to mnie dobija.Miejsca znane czy nie znane - wszędzie pojawia się lęk.Ja też mam chwile że jestem silna ale niestety lęk dominuje. Do tego męczą mnie kręćki w głowie ale takie uczucie kołysania. Wmawiam sobie że dam radę ale dużo mi brakuje aby w to do końca uwierzyć.Trzymaj się:)
Zjednoczone Stany Lękowe

Witam, jestem nowa

przez natalia1981 20 lut 2013, 22:45
Z tymi kręćkami masz rację. Mnie zupełnie wytrącają z równowagi. Pozdrawiam i trzymaj się ciepło. Powodzenia w terapii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam, jestem nowa

przez Keraj 21 lut 2013, 22:04
patibel, dobrze, że idziesz na terapię :) Dla mnie to była jedna z lepszych decyzji. Myślę, że na pewno Ci wiele pomoże. Zawsze jest to coś nowego, a ten krok jest naprawdę dobry :) życzę wszystkiego dobrego :)

Sortuj wg