Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez karolina1606 16 lut 2013, 22:57
mam na imię Karolina mam 23 lata. Od ponad miesiąca dolegaja mi straszliwe rzeczy. problemy z oddychaniem, kołatanie serca, suchość w gardle, zawroty głowy, okropne lęki które mnie poprostu paralizuja. Juz naprawde brak mi sił. Juz mam dosyc tego wszystkiego....wczorajbylam u lekarza opowiedzialam mu o wszystkim. dal mi skierowanie na mnustwo badań a do tego skierowanie na gastroskopie. sama mysl o tym badaniu dodaje mi wiekszego leku....

-- 16 lut 2013, 22:06 --

dodam jeszcze ze przepisał mi lek afobam i stasznie bałam sie go wziaśc. kazal mi prac 2 tabletki dzienie ale nie mialam odwagi i rano wziełam pół i teraz pół. Czytałam ze on strasznie uzależnia. A tego najbardziej sie boje. nie chce być skazana na leki chce zyc tak jak dawniej.....

Witam

przez niewidoczny 17 lut 2013, 00:34
karolina1606, hej. Leki wcale nie muszą być na zawsze, a teraz one i badania są potrzebne by rozwiązać problemy ze zdrowiem. Trzeba po prostu przez to przejść i skupić sie też na innych sprawach. życie sie na tym nie kończy...
niewidoczny

Witam

przez Krzysztofa 17 lut 2013, 18:13
Witaj Karolino na forum, mi też przepisywali mnóstwo leków, ale większości z nich nawet nie brałem, bo nie chce już w takim młodym wieku się truć :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez freda 17 lut 2013, 20:16
ZRÓB TE BADANIA JAK NAJSZYBCIEJ,MYŚLĘ,ŻE I TAK WYJDZIE NERWICA.A Z LEKAMI DA SIĘ ŻYĆ.CHYBA LEPIEJ JE BRAĆ.NIŻ ŹLE SIĘ CZUĆ.
A już myślałam,że ją pokonałam...

Witam

przez Keraj 17 lut 2013, 20:18
witaj na forum :)

Sortuj wg