hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej

przez alka123 09 lut 2013, 11:34
Witam

Borykam się z lękiem którego nie potrafię się pozbyć, zarejestrowałam się na to forum aby znaleźć jakąś inspirację, jakąś myśl cokolwiek, złote zdanie które mnie natchnie,do dalszego działania, może ludzi którzy dali sobie radę z zaburzeniami lekowymi, choć prawdopodobnie gdy ktoś przezwycięża ten stan to zaczyna żyć nie będzie siedział na forum...w każdym razie mam nadzieję znaleźć tu mimo wszystko choć trochę pozytywnych historii niż dołujących..przecież dołując się i wspominając to co złe tylko się nakręcamy w tym błędnym kole strachu utwierdzając nasz umysł że świat jest naprawdę straszny i przerażający..życzę wszystkim aby to forum było tylko sytuacją przejściową w drodze ku lepszemu:)
Ostatnio edytowano 09 lut 2013, 11:48 przez alka123, łącznie edytowano 1 raz

hej

przez comatom 09 lut 2013, 11:36
witaj-dasz radę pokonac lęki i nerwicę-tylko pamietaj nigdy sie nie poddawaj!! i mysl pozytywnie ona minie :D
comatom

hej

przez Little Red Fox 09 lut 2013, 11:52
Witaj :D
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

hej

przez Keraj 09 lut 2013, 19:25
witaj na forum :) Dasz radę, trzymam kciuki :)

hej

przez Mihau 09 lut 2013, 21:28
:) hej

Sortuj wg