Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez shadeofblue 06 lut 2013, 13:47
Chciałam się z Wami przywitać. Mam na imię Ola, lat 33. Trafiłam na forum, szukając w necie informacji na temat tego, co się ze mną obecnie dzieje, ponieważ nigdy dotąd nie było aż tak źle. Czytam, co się Wam przytrafia i jak sobie z tym wszystkim radzicie; może znajdę jakiś ratunek w walce z własną depresją i nerwicą, które znacznie przybrały ostatnio na sile, i to z powodów, które innym ludziom wydają się błahe, nieważne. Nie znajduję zrozumienia wśród bliskich, czuję się totalnie wyobcowana, jakbym tkwiła w jakimś własnym, koszmarnym świecie.

Witajcie

przez amelia83 06 lut 2013, 14:01
shadeofblue, witaj, rozgość się ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Witajcie

przez GUUL 06 lut 2013, 14:08
shadeofblue, cześć!
"Poczucie zdrowia zdobywamy tylko przez chorobę."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez nikola 25 06 lut 2013, 14:10
shadeofblue witaj :)
właśnie wczoraj założyłam wątek o braku zrozumienia wśród otaczających Cię ludzi...wiem coś o tym:)

Witajcie

przez Liv 06 lut 2013, 16:05
Podepnę się... Również witam wszystkich! Od trzech miesięcy chodzę na psychoterapię; znajomi mówią, że lepiej późno niż wcale... Dokładnej diagnozy nigdy nie dostałam, ale podejrzewam u siebie nerwicę, terapeutka przebąkiwała też coś o zaburzeniach depresyjnych i lękowych... Pozdrawiam wszystkich :)
"Wiem tylko, że wierzę w brzmienie muzyki i pęd konia - cała reszta to zawracanie głowy." - Charles Bukowski
Liv

Witajcie

przez Mihau 07 lut 2013, 23:02
Cześć!

Sortuj wg