Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Marcosm 03 lut 2013, 01:15
Witam,

Widzę, że wizytę z forum powinienem zacząć od tego działu... Więc wkleję to co już napisałem, żebyście mieli obraz jako takiego mnie :D

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem, zresztą nigdy nie sądziłem, że ja, taka silna psychicznie osoba nabawi się nerwicy, a jednak... :? Życie potrafi być kręte...

Zaczęło się pól roku temu silnym wstrząsem, od tamtej pory zacząłem się bać, że ja 25 latek dostanę zawału itp. Po dwóch miesiącach miałem silny atak paniki i wylądowałem w szpitalu, badania ekg, morfologia itp, wszystko wyszło w normie. Sytuacja się powtórzyła w ciągu 1,5 miesiąca dwa razy... Od tamtej pory wiem, że przyczyna leży w psychice i potrafię już te ataki opanowywać, zwalczać je, ale jak na złość od jakiegoś czasu codziennie, od rana mam jakby zawroty głowy, chociaż bardziej bym to nazwał otępienie, odrealnienie, taki ucisk w głowie. Narasta on tym bardziej gdy o nim myślę, upierdliwe to to jak cholera, bo naprawdę ciężko z tym żyć. Próbowałem z tym walczyć, ale ciężko jak cholera, więc i mnie czeka wizyta u psychologa/psychiatry. Nie jest dla mnie to żaden wstyd, bo chcę wrócić to normalności, być tym kimś przed wstrząsem, który wyrył we mnie w środku jakieś znamię...

Pozdrawiam wszystkich ;)

Tak więc jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam 8)
Marcosm

Witam

przez tahela 03 lut 2013, 01:30
witaj na forum :lol:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Witam

przez Nuve 03 lut 2013, 08:35
witaj

-- 03 lut 2013, 08:35 --

witaj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Keraj 03 lut 2013, 09:07
Cześć Marcosm :)

Witam

przez GUUL 03 lut 2013, 11:25
Marcosm, cześć!
"Poczucie zdrowia zdobywamy tylko przez chorobę."

Witam

przez maciejg12 05 lut 2013, 13:12
hej! :)

Witam

przez karolasz12 05 lut 2013, 14:55
witam wszystkich!:)

Witam

przez Marcosm 29 kwi 2013, 19:05
Hey :)

Sorry, że się nie odzywałem, ale nie zaglądałem na forum, żeby się nie dołować... No cóż jestem bliżej końca niż dalej, może dzięki temu, że szybko zacząłem walczyć z nerwicą, bo wiedziałem, że to ona mi dolega.

Pomogła mi bardzo strona Grzegorza Szaffera: http://www.szaffer.pl , i polecam od siebie osobom z okolic Lubina psychiatrę Piotra Znamirowskiego :) Byłem u niego tylko na jednej wizycie bo chciałem się zapisać na psychoterapie behawioralno-poznawczą, i na tym się skończyło, bo po opowiedzieniu o sobie i jak sobie radzę z nerwicą, powiedział, że sam sobie zafundowałem psychoterapie behawioralno-poznawczą i ją stosuję :)))

I, że z nerwicy lękowej przeszedłem na lekką nerwicę wegetatywną

Zbliżyłem się też do rodziców jakiś czas temu, i co się okazało? Moja Mama ma depresję, od 28l bierze leki z grupy SSRI, patrz, nic po osobie nie było widać :) Wiem po kim to mam :) To jeszcze bardziej nas zbliżyło :)

Piszę po to, żeby pokazać, że można bez leków, ale pracą nad samym sobą wiele zmienić :)

Może czeka mnie jeszcze pół roku, może dwa lata tej walki, ale jest progres i wiem, że będzie lepiej :)) Głowa do góry :)

Jeszcze polecam książkę, "Umysł ponad nastrojem".

Pozdrawiam cieplutko :)
Marcosm

Sortuj wg