Witam wszystkich:)Kolejna nowa na forum:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez sylwik32 30 sty 2013, 13:28
Witam wszystkich forumowiczów.Jestem Sylwia i mam 32 lata.Ostatnie 4,5 roku były dla mnie koszmarem,rozwód,walka o dzieci,utrata pracy.Ogólne poczucie beznadzieji..Do tego nie moze patrzec na siebie w lustrze,utracilam gdzies poczucie kobiecosci..I doszłam do wniosku ze czas cos ze soba robic...Zaszywanie się w czterech scianach raczej nie pomaga...Potrzebuje kontaktu z ludzmi,dowartościowania,chce czuć sie potrzebna..Nie kręci mnie życie dla samej siebie..Zastanawiam się tylko którą poradnie wybrać tą na Kujawskiej czy Ciołkowskiego?Generalnie mam duży problem z wyrażaniem uczuć a na terapii mam nadzieje sie tego nauczyc...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.Mam nadzieje że uda się nam wyjść w końcu na prostą....

przez Saraid 30 sty 2013, 13:31
sylwik32, Witaj na forum :D uda Ci się z pewnością na terapii i bedzie lepiej.
Saraid

przez hasacz 30 sty 2013, 16:40
Ale wpierw trzeba umieć życ dla siebie i jak sie z tym człowiek bedzie czul usatysfakcjonowany to można dla innych ...
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vifi 30 sty 2013, 17:34
Ale wpierw trzeba umieć życ dla siebie
Nie żyjemy tylko dla siebie. Zostanie samemu w dołku i próba samemu poradzenia sobie z zaakceptowaniem siebie i z samotnością to może człowieka przygnieść. Zwłaszcza już przybitego.

Sortuj wg