odstawienie antydepresantu

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

odstawienie antydepresantu

przez mała1 25 sty 2013, 15:31
Witam Przez 10 miesięcy brałam Aciprex 0,5 mg raz dziennie rano i lekarz stwierdził abym już odstawiła. przez pierwsze dni było ok natomiast minął tydzień po odstawieniu i pojawiły się nydności, zawroty głowy, ból głowy i ogólnie złe samopoczucie jakby mnie grypa zaczęła łapać (ale nie łapie) mam pytanie czy to normalne po odstaiwniu tego leku i czy dlugo to potrfa ? pomóżcie
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
25 sty 2013, 15:24

odstawienie antydepresantu

przez Raksza 25 sty 2013, 16:32
Poczytaj ulotkę albo skonsultuj się z twoim terapeutom. Tego nie wolno bagatelizować,. ;)
Najwyraźniej mnie dostatecznie nie znasz. ♥
Offline
Posty
28
Dołączył(a)
20 sty 2013, 15:30

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Przeskocz do