Chyba znalazłam swoje miejsce!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Kalebx3 03 lut 2013, 00:59
Agulinka ,ja chłop.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Agulinka 03 lut 2013, 13:11
Kalebx3 napisał(a):Agulinka ,ja chłop.

Przepraszam za przeoczenie z mojej strony.Odruchowo napisałam dziewczyny.Witam Was dzisiaj zatem wszystkich-kobitki i chłopy :105:

przez kanil91 04 lut 2013, 22:59
a bez terapi to co nie da rady ? czemu mi siada psycha chociaz nie ma do tego powodow...
chcialbym pogadac z jakims psychologiem przez neta zeby mi pare pytan zadal i moze bym sie z nim dogadal bo naprawde nie widze wokol siebie osoby z ktora moglbym pogadac o co mi chodzi... a tak woogole to mam na imie Kamil.. milo mi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mariolaku12 05 lut 2013, 12:29
JA również znalazłam swoje miejsce!! super forum! :) I witam wszystkich bardzo serdecznie :)

przez Agulinka 05 lut 2013, 13:10
kanil91 napisał(a):a bez terapi to co nie da rady ? czemu mi siada psycha chociaz nie ma do tego powodow...
chcialbym pogadac z jakims psychologiem przez neta zeby mi pare pytan zadal i moze bym sie z nim dogadal bo naprawde nie widze wokol siebie osoby z ktora moglbym pogadac o co mi chodzi... a tak woogole to mam na imie Kamil.. milo mi

witaj.czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy że nie ma powodu,a terapia to super sprawa wygadac sie komuś kto zrozumie nasze problemy a na forum tez możesz tu wszyscy z czyms sie borykają

-- 05 lut 2013, 12:10 --

mariolaku12 napisał(a):JA również znalazłam swoje miejsce!! super forum! :) I witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Witaj i rozgość sie :D

Sortuj wg