Witam Panie i Panow :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Ina 19 paź 2006, 19:20
Maju, może przypomnij sobie swój post na przywitanie ....Własnie go przeczytałam(tytuł "cześć wam", bodajże z początku pażdziernika). Piszesz o sobie...A teraz odwracasz kota ogonem... Smutne to trochę, ale cieszę się z tego że chyba lepiej się czujesz i nie pamiętasz już dlaczego tu trafiłaś...
Ina

przez kings 19 paź 2006, 19:40
Siema Zoya,
pozdrowionka i wyrazy podziwu, ale długo z tym wszystkim wytrzymałaś! I przy okazji masz super rodziców, że Ci pomogli.
Trzymaj się cieplutko!!!
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez ~Maja 19 paź 2006, 19:56
Ina napisał(a):Maju, może przypomnij sobie swój post na przywitanie ....Własnie go przeczytałam(tytuł "cześć wam", bodajże z początku pażdziernika). Piszesz o sobie...A teraz odwracasz kota ogonem... Smutne to trochę, ale cieszę się z tego że chyba lepiej się czujesz i nie pamiętasz już dlaczego tu trafiłaś...

Ina, to nie jest tak. Nie trafiłam tu na forum z tego powodu, że się interesowałam psychologią, ale miałam jakieś problemy.
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zoya 19 paź 2006, 22:33
To prawda kings rodziców mam cudownych. Wiele im zawdzięczam zwłaszcza mamie, która kiedy miałam 'gorsze dni' potrafiła godzinami rozmawiać ze mną przez telefon tzn. ona mówiła ja słuchałam i płakałam sama nie wiedząc czemu. Ona też zaprowadziła mnie do psychiatry i pomogła mi uświadomić sobie że nerwica to choroba, na która się nie umiera ale z którą trzeba nauczyć się żyć. Nawet teraz kiedy już lepiej się czuje ona do znudzenia powtarza "wyluzuj się" a najlepsze jest to że proste słowa na mnie działają.
Ale przy okazji, żeby nie było zbyt kolorowo ;) rodzice są jednym z powodów moich leków. Od dłuższego czasu martwię się o ich zdrowię a na samą myśl o tym że kiedyś ich zabraknie momentalnie żyć mi się odechciewa i wszystkie czarne myśli wracają.
W najgorszym momencie mojej choroby wszystko co ich dotyczyło było kluczową sprawą. Teraz staram się "wyluzować" ;) nie uprzedzać faktów i nie zamartwiać się na zapas.

Ale czy wy też tak macie, że przesadnie martwicie się o swoich bliskich?

przez kings 20 paź 2006, 22:04
Hej,
moja droga martwienie się na zapas to moja specjalność i oczywiście do tego plan, plan... co dalej jak to jak tamto, ja wykanczam ludzi w moim otoczeniu, plan musi być i wyjście awaryjne, na wszelki wypadek w razie czegoś a wszyscy mnie pytają w razie czego????? Nie wiem bo może jutro mi cegła na głowę spadnie i co wtedy??

Ja w podstawówce jak rodzice gdzieś pojechali i spóźniali się jakieś pół godz to ja na kolana i modły do Boga, żeby im się nic nie stało i łzy mi ciekły. A jak moję dziecko uczyło się chodzić to chciałam jej kask na głowę zakładać żeby sobie nie rozbiła ( choroba) straszne.
A z mamą masz super!!! Moja miłość z rodzicami teraz dopiero dojrzewa (ja mam 28 lat).
Buziak. Pa
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez Moteuchi Yota 20 paź 2006, 23:31
Witaj zoya

Sortuj wg