Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez rudagrashka 22 sty 2013, 05:37
Witam wszystkich. Znajomi mówią do mnie grashka, mniejsza o to jak mam na imię, bo i tak go od lat nie używam.
Trafiłam tu z polecenia, znajomej, 2 lata temu przeszłam poważne załamanie nerwowe, okazało się zapalnikiem do wycieku wszystkich tzw. brudów z przeszłości, w wyniku czego dowiedziałam się, że jestem DDD [dorosłym dzieckiem z rodziny dysfunkcyjnej]
terapii w zasadzie nie podjęłam, jakiś czas byłam na lekach, potem sama odstawiłam.
2 lata względnie spokojne, jak zawsze, wszystko zamiotłam pod dywan, tyle, że teraz to znowu wyłazi, i rykoszetem dostaj mój związek i całe niby normalne życie.
Jestem tu... jeszcze nie wiem dlaczego i po co, ale usłyszałam dziś "zajrzyj tam, na prawdę warto, zobaczysz, że nie jesteś sama"

więc jestem.

Witam

przez Saraid 22 sty 2013, 08:22
Witaj na forum :D
Saraid

Witam

przez GUUL 22 sty 2013, 10:03
rudagrashka, cześć!
"Poczucie zdrowia zdobywamy tylko przez chorobę."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez rudagrashka 22 sty 2013, 21:12
nie bardzo wiem od czego tu zacząć, co i gdzie napisać, wiem tylko, że nie chcę, a może nie mogę być z tym wszystkim sama, źłe się z tym czuję

Witam

przez Artemizja 22 sty 2013, 21:17
rudagrashka, witamy w takim razie serdecznie na forum,Porozglądaj się,może znajdziesz coś dla siebie ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witam

przez rudagrashka 22 sty 2013, 21:21
na pewno, nowe miejsce po prostu, muszę się "wkręcić"

dziękuję za miłe przyjęcie :)

Witam

przez ProstaNazwa 22 sty 2013, 21:29
Cześć :) Ja też pierwsze dni na forum i mogę Ci zapewnić, że szybko się wkręcisz i trochę się naczytasz (to wciąga). Na pewno nie będziesz się tu czuć samotnie :)
ProstaNazwa

Sortuj wg