Czesc?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Czesc?

przez mojswiat1482 14 sty 2013, 19:09
Witam, chciala bym pozostac anonimowo powiem tylko ze mam na imie Karina i nie jestem pelnoletnia. Tak na prawde jestem tutaj po to zeby sie dowiedziec czy moge jakos sobie pomoc lub czy inni moga mi pomoc . . Mam strasznie trudna sytuacje w domu tzn: Ojczym jest alkocholikiem pije codziennie bez umiaru, matka nie radzi sobie z tym rownierz zaczyna pic. . Kiedy jestem w domu szarpie sie i z matka i z ojczymem, nie moge patrzec na to co sie dzieje i chce jakos pomoc mojemu bratu ktory ma 4 lata. W szkole rownierz mam problemy zachowuje sie nagannie, nie ucze sie mam wszystko w d**** i czekam na koniec swiata. Tne sie pije w nadmiarze pale . . . Czzesto swoja energie wyladowywuje na scianie przez co mam poranione kostki, rece . Nie mam ochoty zyc .! ;( Mam mysli samobojcze nawet 2 lub 3 razy probowalam to zrobic ale za kazdym razem cos mi mowilo nie rob tego .. pytalo mi sie co pomysli sobie rodzina jak trudno bedzie mojemu bratu .. Co mam robic?

Czesc?

przez Keraj 14 sty 2013, 20:01
Cześć :)
Bardzo cierpisz i przechodzisz wewnętrzne cierpienie. Karino, nie wiem czy dobrze myślę, ale wydaje mi się, że możesz być DDA. Ja sam jestem DDA i DDD, dlatego takie moje skojarzenie. Myślę,że powinnaś poszukać gdzieś pomocy - zapisać się do psychologa albo na terapię.
A może jest ktoś w rodzinie, choć jedna osoba, z którą mogłabyś pogadać, poszukać wsparcia?

pozdrawiam , trzymaj się.

Czesc?

przez monk.2000 19 sty 2013, 06:15
mojswiat1482, fakt, problemy w rodzinie nie są wesołą sprawą. Jedną przewagą ich np. nad schizofrenią jest że można wyjechać na Karaiby i zostawić rodzinę hen daleko. Problemy z osobowością zaś idzie jakoś przepracować. Także głowa do góry.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg