Podwyższony kortyzol...co to?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez finlandia 10 sty 2013, 16:00
witam dzis odebralam wyniki kortyzol pozdyzszony norma do 20 a ja mam 30..?co to moze oznaczac,dodam ze od 2 lat bardzo zle sie czuje ciagle rec mi sie w glowie,to boli to sciska,jestem rozdrazniona,nerwowa i ciagle senna i slaba,nie chce m sie nc robic,wszysto przychodzi mi z trudem,czy kortyzol moze sie tez do tego przyczyniac,dodam ze wyszlo mi w badaniu jeszcze anty tpo-30,3 a norma do 30.0 a poza tym w zdrowym organizmie nie powinno tego przeciwciala byc...ktos moze wie cos na ten temat?
Ostatnio edytowano 10 sty 2013, 19:55 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: literówka w tytule wątku

przez hedonis__m 18 sty 2013, 14:53
podwyższone przeciwciała Anty-tpo świadczą o chorobie Hashimoto - autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy, kortyzol odpowiada za nadnercza, prawdopodobnie i z nimi jest jakiś problem. ja od 2008 roku choruje na Hashimoto i choroba ta ma bardzo duży związek z psychiką, obecnie jestem rozregulowana hormonalnie i czuje się okropnie, ale da się z tym żyć, kiedy hormony są dobrze ustawione.
F 41
F 42
F 32.1 do obserwacji

seronil 20 mg
trittico 25 mg
afobam (doraźnie)

przez monk.2000 19 sty 2013, 05:57
finlandia, średnio się znam na medycynie, więc nie pomogę. Za to mogę cie powitać na forum xD
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez michall 16 mar 2013, 22:16
A masz objawy skórne jak suchość, szorstkość, pieczenie, zwiotczenie, ścieńczenie, pękanie, suchość ust i ze strony błon śluzowych - łatwe wysychanie, pieczenie, pękanie i wyżerki na języku?

przez nadziejaa 18 mar 2013, 00:59
Najlepiej udaj się z tym do specjalisty, na forum możemy tylko strzelać co to może być.
"W literaturze jest dużo seksu i nie ma dzieci; w życiu – na odwrót do lady recepcyjnej"

Sortuj wg