hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez zoya 19 paź 2006, 22:42
korres1 napisał(a):Tak czy siak dzisiaj jadąc tramwajem do roboty bałam się trochę mniej i powtarzałam sobie: to przecież idiotyczne, praca dobra jest, ludzie są fajni (bo są!), nic ci się nie stanie... znacie to?

Oczywiście że znam i też tak sobie powtarzam ;)
Ty też to rób i w ogóle wszyscy sobie to powtarzajmy jak magiczne zaklęcie może podziała ;)

Witaj wsród swoich korres1 :D

No własnie ;(

przez Xerus_Ona 20 paź 2006, 06:27
No własnie targi ksiażki, a ja dzisiaj siedzę od 7.00 do 16.00 w szkole na Landeskunde ;(
"...niesie Cię pozytywna myśl, że nie jest źle, że to wszystko ma jakiś sens..."

przez Makcia 20 paź 2006, 09:34
Cześć a ja oprócz mówienia sobie że jest "ok" to jeszcze pisze całe poematy na kartce:)..no i kiedyś zapomniałam zabrać takiej karteluszki z pracy...ale nikt nic nie widział..Nauczyłam sie jedynie aby być "oszczędniejszą" w słowach;)..w każdym razie mnie pomaga. Pozdrawiam.. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: No własnie ;(

przez korres1 20 paź 2006, 20:05
Xerus_Ona napisał(a):No własnie targi ksiażki, a ja dzisiaj siedzę od 7.00 do 16.00 w szkole na Landeskunde ;(

No to powiem Ci jak było. Mam nadzieję, że złapię Ligocką, którą bardzo lubię, alr jutro pracuję, więc to też nic pewnego.

[ Dodano: Pią Paź 20, 2006 8:08 pm ]
Makcia napisał(a):Cześć a ja oprócz mówienia sobie że jest "ok" to jeszcze pisze całe poematy na kartce:)..no i kiedyś zapomniałam zabrać takiej karteluszki z pracy...ale nikt nic nie widział..Nauczyłam sie jedynie aby być "oszczędniejszą" w słowach;)..w każdym razie mnie pomaga. Pozdrawiam.. ;)

Ja też piszę na kartkach różne rzeczy, ale są to najczęściej wyrazy niecenzuralne. Ale kiedyś miałam taki przypadek, że kumple znależli mój pamiętnik... Musiałam wyrywać go siłą. Ale miałam stracha, a oni najwyrażniej świetnie się bawili.
Hej ZOYA. Tylko wiesz, ludzie w mojej pracy są naprawdę fajni i nie muszę tego sobie wmawiać. To we mnie siedzi taka straszna kupa...
pzdr

Sortuj wg