Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez martin8700 07 sty 2013, 10:28
Mam na imie Marcin,właśnie kończe 26 lat a juz czuje ze moje zycie jest nic nie warte,od 4 miesiecy doskwiera mi straszliwie nerwica lękowa.Byłem z kobietą która kochałem a ona zostawiła mnie podając powód rozstania że jestem chory.Znienawidziłem ją za to pomimo że ją wciąż kocham.Mam pytanie do was? Czy wy również macie tak okropną wrażliwość na dźwięki np szelest folii albo puknięcia w ścianie?Takie dźwięki np jak szelest zginania papieru jest dla mnie jak sztylet wbijany w serce.Pracuje w markecie i właśnie wziąłem zwolnienie lekarskie aby wypróbować lek parogen 20mg,bo wczesniej leczyłem się cloranxenem 10mg i na noc lexotanem 3mg.Wziąłem zwolnienie bo już nie wytrzymywałem tego otumanienia i rozmazanego obrazu i ciągłego niepokoju.Jak na razi jestem na 4 dniu leczenia parogenem i czuje sie fatalnie,odczuwam lekkie mdłości,doszły uczucia ściskania głowy,a wrażliwość na dźwięki znacznie wzrosła.Na noc na sen biore trttico cr 75mg to działa w miare,pokrece się z godzine ale w końcu prześpie te 6h.Pytanie do was kolejne czy parogen wyciszył znacznie wasze objawy? chodzi mi glownie o wrazliwosc na dźwięki.Pozdrawiam

-- 07 sty 2013, 17:21 --

Ludzie odpiszcie
Citabax 20,Propranolol 40,Trittico 75

Witam

przez mark77 08 sty 2013, 10:56
Witaj Marcinie,
U każdego jest inaczej, u mnie ten Parogen jakoś pomagał, tzn. głównie taki jakby czułem się ospały ale i lęki jakby mniejsze (u mnie fobia społeczna). Aha i teraz masz małą dawkę Parogenu, stopniowo będzie zwiększana. Na początku są takie efekty uboczne o których piszesz, z czasem powinny Ci przejść. Ale jeżeli będą się utrzymywać i będą bardzo uciążliwe to powiedz o tym swojemu lekarzowi.
A co do lęków, to dużo mi pomogło ograniczenie kawy i zażywanie Magnezu.
Co do związku, nie ta to inna, jesteś młody, wszystko przed Tobą.
Pozdrawiam :)

Witam

przez martin8700 08 sty 2013, 16:05
Dziękuje za pocieszenie :) musi być lepiej :)
Citabax 20,Propranolol 40,Trittico 75

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez mark77 08 sty 2013, 22:28
Zobaczysz, z czasem będzie lepiej :)

Sortuj wg