Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Siena 29 gru 2012, 16:24
Witam. Kilka lat temu nie doprowadziłam pewnych spraw do końca, stąd moja obecność na tym forum. Miałam nadzieję, ze wszystko "rozeszło się po kościach", zresztą, jestem przecież dorosła, powinnam sobie radzić z takimi problemami. Myślałam, że z tego wyrosłam, że to już mnie nie dotyczy, aż do wczoraj. Od dłuższego czasu było źle, ale wczoraj przyszedł jakiś koszmarny kryzys, wróciły myśli o okaleczaniu, o tym żeby znowu przestać jeść, zrobić sobie krzywdę. To uderzyło we mnie tak gwałtownie, że zupełnie się rozsypałam. Mam dwójkę dzieci i to mnie stawia do pionu, ale wiem, ze jest źle i potrzebuję pomocy.
Mieszkam za granicą, oni mają tu fioła na punkcie zdrowia psychicznego (wysoki odsetek samobójstw). Muszę tylko iść do swojego lekarza po skierowanie. Tylko tyle i aż tyle. Wciąż wstydzę się o tym komukolwiek mówić. Łatwiej się "spiąć" i przez chwilę udawać, że nic się nie dzieje.

Witam

przez kryty_k 29 gru 2012, 16:51
Siena, nie ma w tym nic wstydliwego. Owszem, nie z każdym można na ten temat porozmawiać w życiu codziennym, ale są tacy, który nic co ludzkie nie jest im obce.

Miałam podobnie jak Ty - łudziłam się bardzo długo, że sprawy z przeszłości już mnie nie dotyczą, są za mną, że sobie poradziłam - co okazało się całkowitą nieprawdą. Terapia mi bardzo pomogła - tylko że na początek naszukałam się odpowiedniego terapeuty - trzech mi nie odpowiadało kompletnie. Cieszę się jednak, że nie zrezygnowałam i poszłam do kolejnego. Uważam, że warto.

Zapraszam też do rozmów na forum, może też pomogą w pracy nad tym, co przeszkadza :)

Pozdrawiam gorąco.
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Witam

przez Artemizja 31 gru 2012, 12:05
Siena, witamy na forum ;)Tutaj sporo osób ma podobne problemy,więc może przeczytanie,jak sobie z tym radzą coś Ci pomoże.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez tahela 31 gru 2012, 14:05
Siena,
czesć, nie jestes z tym sama
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Witam

przez Sienna 04 sty 2013, 03:21
Problemy z zalogowaniem poskutkowały założeniem nowego konta...
Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. Szczerze mówiąc, otrząsnęłam się jakoś, pytanie, na jak długo?
Kryty-k, podoba mi się Twoje motto, dla mnie zmiana to też sens życia.
Pozdrawiam!

Witam

przez kryty_k 05 sty 2013, 18:28
Sienna napisał(a):Kryty-k, podoba mi się Twoje motto, dla mnie zmiana to też sens życia.
Pozdrawiam!

:D

Zapraszam do pisania na forum :smile:
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Sortuj wg