Witam wszystkich ,mam nadzieje ze jakos sie tu odnajde:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez agak81 28 gru 2012, 19:36
Czesc wszystkim!
To juz moje ktores z kolei podejscie do forum.
Tydzien temu zakonczylam 10 tygodniowa terapie grupowa i bardzo brakuje mi szczerych rozmow.
Mysle ze za duzo oczekiwalam od terapii, czulam sie tam swietnie,
niestety po powrocie do domu (po tygodniu) wracam troche do starej formy i znow czuje beznadzieje:(
Moje zaburzenia to ogolnie zespol depresyjno lekowy z zaburzeniami adaptacyjnymi.
Mam nadzieje ze sama swiadomosc tego, ze sa tutaj osoby z podobnymi problemami mi pomoze.

przez isiek 28 gru 2012, 19:45
Hej agak witaj w gronie nerwusów.Ja również skończyłam 10 tyg terapii ,ale jakis rok temu i była to moja druga.po terapii cały czas aż do dziś cieżko pracuje nad sobą ,tak już chyba do końca życia będzie :brawo: :brawo: Musisz dać sobie trochę czasu ,przyzwyczaić sie do tego,że terapii już nie ma teraz musisz dać sobie radę sama :great:

przez agak81 28 gru 2012, 19:52
Dzieki isiek! Wiem ze musze dac sobie rade sama, ale jakos znow stracilam motywacje, na terapii bylam strasznie zmotywowana (czekalam na nia kilka miesiecy) a teraz znow jakby cel zniknal:-( nie wiem za co sie zabrac, nie pracuje teraz - ale musze to zmienic w styczniu - niestety dalej nie wiem co tak na prawde chce robic. A brak cierpliwosci to moja cecha przewodnia - ale walcze z nia! :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kryty_k 28 gru 2012, 21:21
Witaj agak81, Twoja reakcja na powrót po terapii - całkiem normalna, więc się nią nie przejmuj.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu osoby, z którymi dobrze będzie Ci się rozmawiało - też kilka razy tu wracałam - za każdym razem stwierdzam, że warto było.

Pozdrawiam ciepło :)
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez cyjka 29 gru 2012, 17:15
Witam
Jestem tu nowa ale mam ten sam problem nerwice lekowa.Męczę się z nią już 5 lat ( chociaż był już taki okres kiedy poczułam się dobrze) Niestety choroba wróciła i jest okropnie.Połykam tabletki, bez których nie ruszę się z domu .Jak mam wyjść do pracy przezywam koszmar.Już na samą myśl robi mi się słabo.Gdziekolwiek jestem byle jak najszybciej do domu .Tu czuję się bezpieczna.Żyć trzeba mam 2 dzieci ( szkoła i przedszkole) Jak sobie dalej radzić? Biorę teraz Cloranxen ale malo pomaga.Pozdrawiam

Sortuj wg