Witam wszystkich, szczególnie Dziewczęta ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Moteuchi Yota 16 paź 2006, 18:47
Toshiro napisał(a):Przyznaję się bez bicia, post był i widniał raptem przez 5 sekund. Skasowałem go z trzech powodów:

1.Napisałeś post który złamał formatowanie forum.
2.Staram się ćwiczyć rozważne używanie słów.
3.To co napisałem było złośliwe.

A więc jednak.. :cry: Szczerze, to wczoraj nie mogłem zasnąc przez prawie 1,5 godziny po tym co przeczytałem..miałem istnie destruktywne myśli, już chciałem zrezygnować z pisania jakichkolwiek postów na jakimkolwiek forum i robić swoje, czyli kontynuować leczenie nie szukając już zrozumienia, co jest naprawdę trudne w naszym świecie, w dzisiejszych czasach.

Ale opanowałem się, wprawdzie zastanawiałem się gorączkowo "Czy jestem egocentrykiem? przecież nie nakłaniam nikogo do myślenia że np. prezydent miasta, w którym mieszkam to blablabla nie powiem kto (z resztą, "TAKIE SĄ FAKTY" :P :lol: ), nie twierdzę ani nie uświadamiam nikomu że cały świat kręci się tylko wokół mojej i tak uważanej za mało wartościową osoby" :?:
Zaczęły się dziwne, ale poważnie niszczące i tak tragiczną już, moją samoocene(lub jej resztki), miałem wyrzuty sumienia, myślałem o tym co teraz, jak wszyscy bedą mnie uważać za kogoś takiego?

Dlatego też pierwszą rzeczą jaką dziś zrobiłem było wejście na forum, i wyjaśnienie tego co miałem na myśli, aby nie zostało to wszystko tak jak jest. To było przykre, fakt, ale teraz gdy przeczytałem Twój post zrozumiałem o co chodzi. To dobrze o Tobie świadczy Toshiro, nie każdy potrafi przyznać się do swoich błędów, byćmoże to co napisałeś było złośliwe, ale myślę, że jeśli wszystko będę traktował tak poważnie i denerwował się z byle powodu, to niczego nie rozwiążę. Nie przejmuj się, to był dla mnie dobry trening. Jeśli ktokolwiek źle mnie zrozumiał i stwierdził, że jestem egocentryczny to przepraszam, i zapewniam, że tak nie jest. Czasem rzeczywiście ciężko mnie zrozumieć. Zdaje się, że nie bez powodu rodzina często mówi o mnie jako o dziwnym stworzeniu ;)

Dziękuje za wyrozumiałość :smile:

Ps. Ja też przyznam się, że gdy zobaczyłem ten wyraz, nie mogłem sobie dokładnie przypomnieć co on oznacza, więc pospiesznie zacząłem Googlać i znalazłem jego znaczenie :lol: Lepiej późno dowiedzieć się o czymś, niż wcale.

~Maja napisał(a):Ło jezus, ile tych dziewczyn jest... Zarówno tak dużo, jak i chłopaków. Tylko trzeba odpowiednio szukać i się z leksza porozglądać, eheh:D

Zastanawiam się, czy po zobaczeniu Ciebie jest sens jeszcze się rozglądać..

..{Zamknij się idioto bo się wszyscy dowiedzą!!}..

Ładna dziś pogoda, nie? heheh :mrgreen:

Pozdrawiam

przez ~Maja 16 paź 2006, 20:00
Hę?
.*~
"Osoba egocentryczna postrzega cały świat wyłącznie z własnego punktu widzenia, poprzez absolutyzowanie własnych doświadczeń, obserwacji i przemyśleń, a marginalizowanie opinii pochodzących od innych osób. Jest głęboko przekonana, że świat wygląda dokładnie tak, jak jej się wydaje i na tej podstawie określa własne relacje z resztą otoczenia, a szczególnie wobec innych ludzi. Osoba taka uważa, że świat wygląda tak, jak jej się wydaje, lub że najlepiej by było, gdy tak wyglądał, jak ona uważa. Efektem tego jest pogląd, iż wszyscy pozostali ludzie powinni postępować tak, jak uważa dana osoba, a szczególnie, że powinni oni postępować w określony sposób (najczęściej korzystny) wobec niej samej."
źródło: wikipedia.org .
~*.
Nie mam pojęcia, czy zakumałam ten tekst, ale ja się podpisuję pod podkreślonym tekstem... Mam zupełnie pokrzywioną definicję świata, po prostu jak każdy neurotyk myślę, że wszystko jest przeciwko mnie... :shock: (Bo MI SIĘ WYDAJE zupełnie inaczej niż wszystkim innym, ZDROWYM? )
I to znaczy, że jestem egocentryczką? (Rzeczywiście wole o tym wiedzieć, niż być tego nieświadoma ;> ) Błagam, wytłumacz mi to ktoś... Albo udowodnij, że jednak nią jestem :P .

Eee tam.
Ja się wolę nie udzielać, bo ja już i tak nic nie rozumiem z Waszych ostatnich postów :mrgreen: !
Moteuchi Yota napisał(a):Po moim ostatnim poście coś dziwnego się dzieje w tym temacie, jakoś dziwnie mi się to wyświetla Czy to tylko u mnie?

Bo czasem z deczka forum się rozwala, niekiedy przez moje posty :mrgreen: ... Zauważyłam takie cuś szczególnie po tym, jak kogoś cytuję ...
Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:02 pm ]
Taaa, jestem super, pochyliłam tamten tekst i mówię, że podpisuje się pod podkreślonym tekstem...

No i przepraszam za ten post, bo z zasady nie powinnam dawać jednego pod drugim, ale... :mrgreen:

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:03 pm ]
AjjjĆ ! Nie wiedziałam, że jeśli piszę szybką odpowiedź to ten tekst mi się dodaje do mojego sąsiadującego postu !

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:04 pm ]
Ale szpaaaaan :mrgreen:

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:05 pm ]
Dobrze, dobrze, już nie będę bawić się w to dodawanie... No chyba, że jak będe miała coś ciekawego do powiedzenia :roll:
<a tak na serio to sprawdzałam, czy nabijam przez to posty, hyhy :twisted: >
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez Moteuchi Yota 16 paź 2006, 20:22
<sigh>Jestem uratowany.

Uff, więc rzeczywiście coś się forum sypie, podobnie było z moim niedawnym postem, więc musiałem wszystko kopiować i wklejać ale już w nowy post, a poprzedni kasowałem. Dobrze, że idzie kasować niepotrzebne, bo inaczej byłby bałagan.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ~Maja 16 paź 2006, 20:51
Moteuchi Yota napisał(a):Jestem uratowany.

A o co chodzi? :P

Znowu się coś rozwaliło w tym temacie. Ehh. (i tak się zaraz naprawi ;) )

[ Dodano: Pon Paź 16, 2006 8:52 pm ]
Pozdr. :mrgreen:

przez Toshiro 16 paź 2006, 23:11
~Maja napisał(a):I to znaczy, że jestem egocentryczką? (Rzeczywiście wole o tym wiedzieć, niż być tego nieświadoma ;> ) Błagam, wytłumacz mi to ktoś...

Ludzie czasem proszą o odpowiedź, ale tak naprawdę wcale jej nie chcą... Mówię to z własnego doświadczenia ;) Myślę że każdy nerwicowiec jest po części egocentrykiem, w tym również ja.
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez shadow_no 16 paź 2006, 23:15
[off]
Pracuje nad tymi efektami wizualnymi, narazie nie mogę sobie z tym poradzić, proszę o wyrozumiałość.

się zaraz naprawi

Samo się niestety nie naprawia...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez ~Maja 17 paź 2006, 08:23
shadow_no napisał(a):Samo się niestety nie naprawia...

Eh, no to ta praca i zmienianie "rozklekotanych" postów MUSI być ciężka... :(

Toshiro napisał(a):Ludzie czasem proszą o odpowiedź, ale tak naprawdę wcale jej nie chcą... Mówię to z własnego doświadczenia Myślę że każdy nerwicowiec jest po części egocentrykiem, w tym również ja.

Dobra. Więc moze jestyem tym egoncetrykiem. ;) Odbieram świat negatywniej niż reszta ludzi... Czyli inaczej go spostrzegam, a w tekście z wikipedii widać o tym na kilometr. :p

Sortuj wg