Witam wszystkich, szczególnie Dziewczęta ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich, szczególnie Dziewczęta ;)

przez Moteuchi Yota 14 paź 2006, 21:20
Witam,

Imie: Adam
Nazwisko:wohey! Na razie się nie przyda, jak sądzę
Stan zdrowotny: Nerwica prawdopodobnie rozwijała się u mnie bardzo powoli już od dziecka, ale dopiero jakieś 3,5 roku temu nastąpił wybuch, który dał mi do zrozumienia w jaki kompot wpadłem :? Wykryto u mnie nerwicę natręctw F42, tyle między innymi wiem.

Zainteresowania
{Nie wiem czy to wymagane, ale czemu nie?}

Kocham Japonię i wszystko co z nią związane(oprócz mafii - Yakuzy xD)
Uwielbiam Komputery, grafikę, programowanie, Linux (Linux rules), Internet, rysowanie oraz Gry, wolnym czasem, i Tylko dla przyjemności.

Na koniec dodam, że jestem niebotycznie nieśmiały, cichy, mało(ok, średnio)mówny i mam niską samoocenę.

Cechy charakterystyczne

-nieśmiały
-małomówny(nie jest aż tak źle)
-cichy
-nieśmiały
-Aha, wspominałem już "nieśmiały" ?

Moja duma: nie piję, nie palę, nie biorę i nigdy nie zamierzam.
Niech żyje sok grejpfrutowy.

Ps.Jestem singlem.. :(

To tyle, na dziś.hej.

przez gusia 14 paź 2006, 22:39
Witaj miło Moteuchi :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez DarkAngel 14 paź 2006, 23:22
Witam, witam!!!

Chciałem zauwazyć że, biuro matrymonialne znajduje się piętro wyżej w pokoju 13b.....życze powodzenia ;)
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gods Top 10 14 paź 2006, 23:23
Ja nie dziewczę, ale witam :lol:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Toshiro 15 paź 2006, 00:30
Moteuchi Yota napisał(a):Ps.Jestem singlem..

Coś mi się wydaje że Ty bardziej tutaj dziewczyny szukasz niż pomocy... :lol: Bedę bębnem w Twoją stronę przeganiał.

Witaj!
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez Nevada 15 paź 2006, 00:54
Yota Moteuchi :shock: w takim razie ten login wobec opisu pasuje idealnie ;) witaj :!:
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez ~Maja 15 paź 2006, 10:30
A ja witam teraz w szczególnośći Ciebie, bo to przecież Twój temat. ;>
Moteuchi Yota napisał(a):Kocham Japonię i wszystko co z nią związane

Pffiii, właśnie dlatego chyba mangi nie wymieniłeś ^^
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez atrucha 15 paź 2006, 12:12
Hej Moteuchi Yota ! ;)..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Magda-27 15 paź 2006, 12:54
Witaj :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Moteuchi Yota 15 paź 2006, 22:41
DarkAngel napisał(a):Chciałem zauwazyć że, biuro matrymonialne znajduje się piętro wyżej w pokoju 13b.....życze powodzenia

Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie i mają prawo do miłości, poza tym jeśli uda Ci się znaleźć na tym świecie(Zwłaszcza w tym kraju :shock: ) Dziewczynę, która jest na tyle tolerancyjna, inteligentna i wie choć troche na temat nerwicy i jest w stanie związać się z kimś "ułomnym" jak Ja - daj mi znać.

Toshiro napisał(a):Coś mi się wydaje że Ty bardziej tutaj dziewczyny szukasz niż pomocy...

Nie, ale zapewne łatwiej jest znaleźć kogoś tutaj, kto mnie zrozumie, niż gdziekolwiek indziej, gdzie wszyscy uznali by mnie za pyszałkowatego "kosmitę". Co do tego bębnienia :shock: to dzięki, ale nie, dzięki.

~Maja napisał(a):Pffiii, właśnie dlatego chyba mangi nie wymieniłeś ^^

Sugerujesz, że nie lubię Mangi :?: To oczywiste, że lubię Mangę/Anime- tak jak napisałem, "wszystko co z nią związane" i oczywiście wykluczyłem Yakuze, z wiadomych powodów. Ale co ja poradzę na to? Nie jestem supermanem :D, żeby wybić mafię.
Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że kiedyś coś się zmieni w tym wszystkim, przydałby się taki Spiderman w rzeczywistości. Taki prawdziwy, nie ten z nosa :P :lol:

[ Dodano: Nie Paź 15, 2006 11:13 pm ]
Nevada napisał(a):Yota Moteuchi :shock: w takim razie ten login wobec opisu pasuje idealnie ;) witaj :!:

Prawie idealnie, z tym, że Yota potrafi utrzymać kontakt wzrokowy dłużej, czego nie można powiedzieć o mnie :smile: Poza tym, on jest jeszcze 16 latkiem, ja już jestem starym 20 letnim dziadem. W sumie nie wiem z resztą, czy to ma jakąś różnicę, zdaje mi się, że tak.

Nie mam szczęścia do Dziewczyn (Świetnym dowodem jest to, że przez całe życie nigdy nie byłem z nikim w związku :? ). Świetna perspektywa, nie? :?

przez ~Maja 16 paź 2006, 08:03
Sugerujesz, że nie lubię Mangi :?:

Ja właśnie się domyślam, że jak opisujesz, że lubisz wszystko, co związane z Japonią to napewno też mangę i anime xDD teraz źle po prostu mnie zrozumiałeś. :P
Pozdrawiam!
Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie i mają prawo do miłości, poza tym jeśli uda Ci się znaleźć na tym świecie(Zwłaszcza w tym kraju ) Dziewczynę, która jest na tyle tolerancyjna, inteligentna i wie choć troche na temat nerwicy i jest w stanie związać się z kimś "ułomnym" jak Ja - daj mi znać.

Ło jezus, ile tych dziewczyn jest... Zarówno tak dużo, jak i chłopaków. Tylko trzeba odpowiednio szukać i się z leksza porozglądać, eheh:D
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez Moteuchi Yota 16 paź 2006, 16:50
Po moim ostatnim poście coś dziwnego się dzieje w tym temacie, jakoś dziwnie mi się to wyświetla :? Czy to tylko u mnie?

Ps. Czemu mam dziwne wrażenie, że wczoraj widziałem w tym temacie odpowiedź, w której ktoś napisał "Totalny egocentryzm" itd. ? Tyle, że po kilku minutach ten post zniknął, jakby zapadł się pod ziemię :o Ktoś tu chyba źle mnie zrozumiał, i wiem nawet kto - Toshiro. Czemu tak uważasz? Po czym to stwierdzasz? Pisząc "Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie..itd." nie miałem na myśli tylko siebie, ale wszystkich, którzy cierpią na Zok, depresję lub inne podobne choroby. I skąd te dziwne pytanie "widział tu ktoś jakiegoś nerwicowca..i coś tam jeszcze" ? :shock:

przez Toshiro 16 paź 2006, 17:41
Przyznaję się bez bicia, post był i widniał raptem przez 5 sekund. Skasowałem go z trzech powodów:

1.Napisałeś post który złamał formatowanie forum.
2.Staram się ćwiczyć rozważne używanie słów.
3.To co napisałem było złośliwe.

***Treść posta:

Moteuchi Yota napisał(a):Chciałbym zauważyć, że nerwicowcy to również ludzie i mają prawo do miłości

A świstak na to nie możliwe! Widział ktoś tutaj jakiegoś nerwicowca? Słyszałem że podobno to też ludzie, tak mówi Moteuchi Yota! ;)

Totalny egocentryzm. Założę się że na pewno tak o sobie nie myślisz. Zaczynam Cię lubić. :mrgreen:

***Koniec
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez shadow_no 16 paź 2006, 17:43
Witam na forum.
Jeżeli post był, a go nie ma, tzn. że ktoś z funkcyjnych lub sam autor go usunął, a to oznacza, że nie ma sensu na niego odpowiadać. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg