Co mi dolega?Pomocy!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Co mi dolega?Pomocy!

przez loleslaw 19 gru 2012, 18:02
Witam wszystkich ;)
To moj pierszy post na tej stronie(ehh wsumie nie wierzylem ze kiedys tu napisze...)
Mam problem ze swoich zdrowiem, opisze go tutaj, jesli komus bedzie chcialo sie czytac cale i mi pomoc bede bardzo wdzieczny ;)
Mam 19 lat, moje ostatnie pare lat to bylo ciagle polepszanie siebie, widzialem postepy ktore robie w zyciu towarzyskim a takze innym, chcialem byc jak najlepszym czlowiekiem i wychodzilo mi to...zawsze bylem dusza towarzystwa, w klasie bylem tzn bajerantem bo zawsze umialem pogadac z nauczycielami zeby ich zagadac i lekcja zleciala, ludzie ktorzy mnie znali bardzo mnie lubili, bylem bardzo wesolym, pelnym energi chlopakiem ktory zawsze umial cos zabawnego wymyslec i powiedziec...umialem innym pomoc w roznych problemamach i powiem szczerze ze czulem sie lepszym od innych w wielu rzeczach...
Problem pojawil sie na wiosne tego tego...tzn zaczelo sie wczesniej z 2 lata temu po prostu nieraz drzaly mi lekko rece i udalem sie do rodzinnego ktory kazal zrobic morfologie krwi lacznie z elekroitem aby wykluczyc braki witamin i mineralow) sprawdzic poziom tsh, tak tez zrobilem i wszystko bylo w normie oprocz lekko podwyzszonego tsh, udalem sie do neurologa ktory przepisal mi propranonol ktory wsumie srednio dzialal i go potem odstawilem, po pewnym czasie zowu zrobilem morfologie i tsh bylo juz przy normie 4,2 jakos 5,0 wiec bylem u endo i przepisal mi euthuyrox i od prawie pol roku to moje tsh juz jest stanie idealnym.Jednak gdy dowiedzialem sie otym tsh to zaczalem sie przejmowac swoim zdrowiem duzo czytalem i zauwazylem braki w pamieci i koncentracji, potem bylo coraz gorzej nie mialem ochoty na wszystko i mysle ze mogla zlapac mnie depesja tak bylo z 3 miesiace az wkoncu poslzem do psychiatry powiedzial ze to moze byc lekka depresja i przepisal mi citabax ale nie bralem, poslzem do rodzinnego i przepial mi na pamiec i koncentracje Nootropil ktory zadzialal jak z bata strzelil! moje wszystkie problemy czyli uczucie znuzenia, problemy z pamiecia i koncentracja, wrodzona inteligencja, spowolnieniem ZNIKLY! po miesiacu brania lek zaczal slabnac, wmiedzy czasie neurolog zlecil rezonans mozgu i wyszlo ze wszystko w porzadku. kiedy nie biore tego nootrolipu to mama takie problemy a kiedy buiore jest troche lepiej...
Pomocy co moze byc przyczyna?

W skrocie:
Moje problemy to: problem z pamiecia i koncentracja, tak jakby brak wrodzonej inteligencji, spowoilnienie myslowe, gorzej mi sie rozmawia z ludzmi, kiedys zawsze zabawnie potrafilem gadac z laskami a teraz ciezko mi wymyslec cos podczas rozmowy, czasem myla mi sie slowa,czuje sie otepialy, brak mi kreatywnego myslenia jest lepiej niz jeszcze 3 miesiace temu ale to wciaz nie ja...do tego gdy nie biore nootropilu znowu czuje sie tak jak powiedzialem w powyzszych objawach...

Morfologia krwi OK
Tsh OK
Rezonans mozgu OK

ps. dodam zen ie mam problemu z samoocena, wiem ze jestem wartosciowym czlowiekiem i wiem ze wiele potrafie ale cos jest nie tak...dziekuje za przeczytanie mojego postu i prosze o pomoc...
Ostatnio edytowano 15 sie 2013, 20:42 przez abcZdrowie, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Zmieniono dział i poprawiono literówkę w tytule watku.

Co mi dolega?Pomocy!

przez *Monika* 19 gru 2012, 23:04
loleslaw, Witaj na forum!

Skoro wszystkie badania i wyniki tych badań nie wykazują odchyleń od normy, trzeba posunąć się dalej i może pomyśleć nad psychoterapią.
Co o swojej samooceny nikt nie jest obiektywny.
Myślę, że problem jest natury psychosomatycznej, więc do pracy na terapii.
Obrazek
Główny Moderator

Co mi dolega?Pomocy!

przez loleslaw 23 gru 2012, 11:01
Prosze o opinie jeszcze innych osob ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co mi dolega?Pomocy!

przez Nuve 23 gru 2012, 12:30
Hej witaj!

Skoro badania wyszly ok to ja polecam psychoterapie. Sam mam 18 lat, przez spory kawal czasu zwlekałem z psychoterapia, psychologami i psychiatrami a latałem po rezonansach, rtg itp itd etc aż wkońcu się przełamałem i widze już małe efekty tej terapi..

Problemy miałem (mam...) podobne co Ty, tylko że to był (jest..) ułamek moich problemów. Mam nadzieje że jednak zdecydujesz się na psychoterapie i nie dasz się temu rozwinąć.. Ale czytając Twój post miałem wrażenie jakbym siebie czytał, tylko zamiast TSH u mnie mogłoby być rtg klatki piersiowej =D.

Pozdrawiam i jeszcze raz witam! W razie pytan jestem do usług =)

Co mi dolega?Pomocy!

przez agatriczeee 23 gru 2012, 17:23
Witajcie...jestem tu nowa ..mam nn od lat...zestarzałam sie już a te paskudztwo jest we mnie pomózcie... :why:

Co mi dolega?Pomocy!

przez loleslaw 23 gru 2012, 17:39
jak go wyglada psychoterapia? jesli to jest cos takiego ze ktos mi mowi a ja slucham to wiem zenie poskutkuje...nie jestem tepy i wiem ze cos mi dolega...

-- 23 gru 2012, 16:57 --

a co myslicie o tych tabletkach od psycitry tzn citabax?moze brac?

Co mi dolega?Pomocy!

przez agatriczeee 23 gru 2012, 18:01
a ja mimo ze mam nn cały czas zastanawiam sie czy jestem normalna....czy żyję czy dobrze postrzgam swiat.....i zastanawiam sie jestem głupia czy mądra....popieprzone

Sortuj wg