licze na zrozumienie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

licze na zrozumienie

przez martina 08 gru 2012, 18:57
Nana13, ja wlasnie wierzylam ze on jest tym kims przeznaczonym mi...niesamowite podobnienstwo mysli uczuc... On nie ma zony, widzi sie z nia raz na miesiac, twierdzi ze jej nie kocha ale jest za slaby by zerwac, bo to daje mu jednak jakas stabilizacje...nie chce opierac zwiazku ze mna na czyims nieszczesciu...nie wiem tez tego nie rozumiem...Mimo wszystko nawet jak skoncze to mam nadzieje ze nie bede solo do konca zycia..moze juz zawsze bede myslala o nim ale jednak wierze ze szczesciem w zyciu jest milosc...

-- 08 gru 2012, 18:01 --

Nana13, psychotropy biore od 13 roku zycia i wiem ze ze wszystkim tak naprawdę musze poradzic sobie sama

licze na zrozumienie

przez Nana13 08 gru 2012, 19:04
martina napisał(a):wierze ze szczesciem w zyciu jest milosc...

e, ja jestem innego zdania ;)
Pewnie sie zakochalas, ale pora sie odkochac choc to nie zawsze jest takie proste. Facet Cie po prostu zwodzi. Ewidentnie bardziej zalezy mu na tamtej kobiecie i sam mowi, ze to z nią ma "stabilizacje" więc co ma z Toba?
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

licze na zrozumienie

przez oxygen_80 08 gru 2012, 19:06
martina, a jakie leki bierzesz od tak młodych lat?
oxygen_80

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

licze na zrozumienie

przez martina 08 gru 2012, 19:11
Bralam rozne, oczywiscie z przerwami, ale niewielkimi. Bralam juz tyle roznych lekow ze naprawde nie pamietam... Ostatnio bralam setaloft, teraz zmienili mi na venlectine 75 mg 2 razy dziennie, ale nie moge po nich spac ...

-- 08 gru 2012, 18:13 --

Nana13, ze mna ma jak to nazywa swoim artystycznym jezykiem pokrewienstwo dusz... no i pewnie powiew mlodosci i....nowosci...

licze na zrozumienie

przez oxygen_80 08 gru 2012, 19:14
To naprawdę chore co ci lekarze robią. Przepisywać takie środki dzieciom? 13 lat? No kurna. Wiem, że to coraz częstsza praktyka, ale mnie to przeraża.

Btw. nie wiem, czy to dobry pomysł, żebyś zrywała ze swoim panem podczas spotkania. Na 90 proc. skończy się to seksem. Lepiej zrób to nowocześnie i tak jak na to zasługuje. SMS-em. ;)
oxygen_80

licze na zrozumienie

przez martina 08 gru 2012, 19:21
oxygen_80 mysle ze lekarze nie mieli wyboru, bo moj stan byl naprawde nienajlepszy w dodatku mialam duze lęki. Potem chyba sama balam sie funkcjonowac bez lekow i po odstawieniu zawsze szybko powracaly stany lękowe i depresja... Sama nie wiem jak powinno sie postepowac z tak mlodymi osobami...

Zrobie to przez skypa:D

licze na zrozumienie

przez Nana13 08 gru 2012, 19:37
Pomysl z SMS lub skype - popieram :D
na spotkaniu na 95% bedzie chcial poczuc "pokrewienstwo dusz" i bedzie Ci latwiej ulec

tez pierwsze leki aplikowali mi za dzieciaka, nie pamietam ile juz mialam lat, ale na pewno mniej niz 13
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

licze na zrozumienie

przez martina 08 gru 2012, 19:45
No ale tak dla sprecyzowania...Nie myslcie ze on jest nastawiony typowo na sex, bo tak nie jest. Moze nawet bardziej mi na tym zalezy... wiem wiem po raz kolejny go usprawiedliwiam...albo i siebie

licze na zrozumienie

przez bittersweet 08 gru 2012, 19:55
oxygen_80 napisał(a):Btw. nie wiem, czy to dobry pomysł, żebyś zrywała ze swoim panem podczas spotkania. Na 90 proc. skończy się to seksem. Lepiej zrób to nowocześnie i tak jak na to zasługuje. SMS-em. ;)

Buhaha, najlepiej rano sie stlenić i zostawić karteczkę z info na lodówce :lol:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

licze na zrozumienie

przez martina 13 gru 2012, 23:07
Jutro wielki dzien :zonk:

Sortuj wg