Co mi jest?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Co mi jest?

przez mpcgwk 06 gru 2012, 17:39
Witam, jestem tutaj nowy, dlatego nie wiem czy w odpowiednim dziale zakładam temat. Przejdę do początku:
3 lata temu zapaliłem marihuane, dziwnie się czułem. Trafiłem po 3 tyg. do szpitala, nie wiedziałem co mi jest, czułem się otępiony, nieobecny. Miałem robione rózne badania, nic nie wykryto, prócz torbieli w zatoce szczękowej.
Teraz mam uczucie derealizacji, zaburzenia wzroku(męty w ciele szklistym, śnieg optyczny) słuchu(szumu uszne) ciągle uczucie sennosci. Przez rok schudłem z 10kg, wydaje mi sie ze przez nerwy. Strasznie słabo się czuje gdy jest duża ilość ludzi. Wielu rzeczy się boje. Nie biorę żadnych leków.
Z wszystkim wytrzymam, prócz tej derealizacji, coś strasznego, nie moge normalnie funkcjonować, często się zamyślam, otępienie itp.
teraz chce sie zapisać na kurs prawa jazdy, tylko przez tą derealizacje i inne zaburzenia strasznie się boje, że sie zamyśle i w kogoś uderzę itp.

Macie jakieś rady? co zrobić?

Co mi jest?

przez ZieloneSerce20 06 gru 2012, 21:53
Hm nie wiem co Ci doradzić bo nie miałam styczności z narkotykami, ale może jest na forum ktoś kto pomoże, jak coś podnoszę

Co mi jest?

przez mpcgwk 06 gru 2012, 22:35
dzieki. ja nie jestem przekonany ze to akurat od tego, wiem ze gdy zapalilem to sie strasznie balem ze cos mi sie stanie. nie twierdze ze dolegliwosci sa od marihuany, tylko to jedno z moich podejrzen :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co mi jest?

przez Piotr1885 07 gru 2012, 16:08
mpcgwk napisał(a):Witam, jestem tutaj nowy, dlatego nie wiem czy w odpowiednim dziale zakładam temat. Przejdę do początku:
3 lata temu zapaliłem marihuane, dziwnie się czułem. Trafiłem po 3 tyg. do szpitala, nie wiedziałem co mi jest, czułem się otępiony, nieobecny. Miałem robione rózne badania, nic nie wykryto, prócz torbieli w zatoce szczękowej.
Teraz mam uczucie derealizacji, zaburzenia wzroku(męty w ciele szklistym, śnieg optyczny) słuchu(szumu uszne) ciągle uczucie sennosci. Przez rok schudłem z 10kg, wydaje mi sie ze przez nerwy. Strasznie słabo się czuje gdy jest duża ilość ludzi. Wielu rzeczy się boje. Nie biorę żadnych leków.
Z wszystkim wytrzymam, prócz tej derealizacji, coś strasznego, nie moge normalnie funkcjonować, często się zamyślam, otępienie itp.
teraz chce sie zapisać na kurs prawa jazdy, tylko przez tą derealizacje i inne zaburzenia strasznie się boje, że sie zamyśle i w kogoś uderzę itp.

Macie jakieś rady? co zrobić?

ja mam podobnie

Co mi jest?

przez mpcgwk 16 gru 2012, 18:54
podnosze

-- 28 sty 2013, 21:41 --

refresh

-- 28 sty 2013, 21:42 --

ref

Sortuj wg