Powitanie i wasze plany na sylwestra :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez barikello 07 gru 2012, 00:43
silence_sadness, skoro masz okazję to jej nie zmarnuj ;] Później byś sobie wyrzucała że zamiast się bawić to zamulałaś w domciu :P

Nana13, kot to jednak nie to samo co człowiek. Oczywiście już wolę kota niż spotkanie się z kimś z kim źle bym się czuł... ale potrzebuję towarzystwa przede wszystkim ludzi, a nie zwierząt :P
barikello

przez silence_sadness 07 gru 2012, 00:50
barikello, iść , mogę iść, zobaczyć czy towarzystwo będzie mi odpowiadało i jak tam będę się czuła.. W każdej chwili mogę wrócić do domu..

Na razie nie myślę.. Dużo czasu do namysłu zostało.. :smile:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez barikello 07 gru 2012, 00:59
silence_sadness, właśnie to jest najrozsądniejsze rozwiązanie, pójść - a moze będzie dobrze i zostaniesz do rana...jak nie to najwyżej pijana pójdziesz spać do rowu z towarzyszami butelki :mrgreen:

przepraszam...to nie było śmieszne :mrgreen:
barikello

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez silence_sadness 07 gru 2012, 01:07
barikello, to było śmieszne .. :mrgreen: :mrgreen:

Alko odpada bo stabilizatory biorę.. :P
Rowu w swoim mieście też nie widziałam.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez trek 07 gru 2012, 01:17
ja bym poszedł chetnie na taki bal dla singli, nie ma u mnie w okolicy niestety.
trek

przez Nana13 07 gru 2012, 01:30
Werty napisał(a):Niech się chłopak wprawia. Sam przerabiałem imprezy okolicznościowe, w garniaku... gdzie byłem jedynym singlem. Fakt, początkowo nie było fajnie, ale dałem radę i nie żałuję obecności w tych miejscach. Wiele się nauczyłem, ale i niejedną flaszkę wyniosłem pod pazuchą.

Ja sie czuje jak piate kolo u wozu przy wyjsciach typu dwie parki + ja do kina czy na kregle a co dopiero mowic o balu, na pewno nie zdecydowalabym sie na takie cos, wtedy mysli sie nie o zabawie tylko o swojej samotnosci.... Juz pomine fakt, ze nie kazdemu pasuje zabawa w garniaku, ja np. nie lubie takich klimatow, jakies loki, koki i lureks ble :?

moje zycie towarzyskie to tez jedna wielka sinusoida, poczawszy od imprezowania 5 dni w tygodniu do niewychodzenia z domu przez kilka miesiecy 8)
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez trek 07 gru 2012, 02:14
ja bym chcial isc na sylwestra w jakim pałacyku/zamku, gdzie bylyby tez sypialnie oczywiscie i stroje bylyby bardzo tradycyjne i gustowne, na sofach intelektualisci popalaliby opium i dyskutowali na tematy filozoficzne.
trek

przez silence_sadness 07 gru 2012, 02:19
trek, :105: :105:

przez barikello 07 gru 2012, 02:23
trek, ale sztywniacko :mrgreen:
barikello

przez trek 07 gru 2012, 02:32
To juz tylko kwestia towarzystwa, ale na pewno byloby dostojnie i oldschoolowo, a domowki z wariatami i muzyką techno mozna sobie robic w ciagu calego roku. ;p
trek

przez silence_sadness 07 gru 2012, 02:36
trek, taka arystokracja.. :mrgreen: tak mi się przypomniało jak czytałam całą sagę o ludziach ..

a co do domówek.. nie miałam na myśli takiej jaką Ty opisałeś.. :P

przez trek 07 gru 2012, 02:42
Właśnie tak Silence :) ale tej sagi nie znam.

Nie piłem do Ciebie ani do nikogo, tak szczerze to bylbym bardzo ucieszony isc na domowe w fajnym gronie, ale jak już marzyć to na fulu. ;D

A jakie domowki miałaś na myśli? :)
trek

przez silence_sadness 07 gru 2012, 02:48
trek, takie w zaufanym gronie, mistyczny klimacik , świeczki dookoła , muzyczka nastrojowa i aby mozna było pogadać, kto chce niech pije, potancówa w drugim pokoju.. :mrgreen:

przez trek 07 gru 2012, 02:51
aaaaaa!!!!!! nienawidze Cie za to jak masz dobrze ;D
trek

Sortuj wg