Witam wszystkich serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Disarry 24 lis 2012, 10:25
Witajcie, jestem tu nowa jeśli chodzi o rejestrację, ale na to forum zaglądam już od dawna. Postanowiłam założyć konto, tak będzie lepiej.

Co o mnie...Cierpię na nerwicę lękową i stany depresyjne. Do tego posiadam oobowość neurotyczną, moja potrzeba bliskości z człowiekiem jest nieosiągalna przez co jestem ciągle nieszczęśliwa,bo nikt nie jest w stanie tego wypełnić, ciągłe wątpliwości.... Każdego dnia jest coraz gorzej. Nie potrafie odczuwać przyjemności ani radości, stale się wściekam i jestem jak tykająca bomba zegarowa i te lęki..męczące całymi dniami i nocami przez co dużo bólów somatycznych. Byłam u psychiatry i przepisał mi Seroxat, wczoraj pierwszą dawkę wzięłam i wszystko się nasiliło, lęki a nawet miałam myśli samobójcze.Do tego zostałam skierowana na Oddział Dzienny na psychoterapie grupową i indywidualną. Bardzo chcę z tego wyjść...od dziecka się z tym męcze, nieświadomie wcześniej.Dobrze jest móc porozmawiać z ludźmi o tych samych/podobnych zaburzeniach
Nerwica jest jak cichy zabójca. Skrada się i wyżera kawałek po kawałku Twojego wnętrza. Gdy interweniujesz przymyka Ci usta dawką lęku. Żywi się Twym bólem i nawet nie raczy zapytać czy może. Nie raczy potwierdzić braku autentyczności wymyślonych obsesji.

przez *Monika* 24 lis 2012, 10:37
Disarry, Witam Cię serdecznie na forum! :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Iryska 24 lis 2012, 23:15
Witaj,
Mam trochę podobnie do Ciebie. Też lęki, dół i głupie myśli. Ale najważniejsze, że chcesz z tego wyjść. Mam nadzieję, że leki, terapia i praca nad sobą Ci pomogą. ;)
Pozdrawiam serdecznie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nowakwioletta5 25 lis 2012, 00:30
Witam.
Żeby leki zaczęły działać, potrzeba trochę czasu, w zależności od organizmu. W początkowej fazie przyjmowania może nastąpić naawet pogorszenie nastroju. W moim przypadku leki zadziałały po 2,5 tygodnia, a pogorszenie nastrojuu przed rozpoczęciem działania było znaczne. Cierpliwości, wytrwałości, jesteśmy z tobą. Hej!

przez Artemizja 25 lis 2012, 09:04
Disarry, witamy na forum.Mam nadzieję,że niebawem poczujesz się choć trochę lepiej.Grunt,że próbujesz działać.Trzymam mocno kciuki za to,żeby leki jak najszybciej zaczęły działać i żeby terapia pomogła.Mam również nadzieję,że na forum się odnajdziesz.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez trudny 27 lis 2012, 18:39
Nie jesteś sama :) Jestem w bardzo podobnej sytuacji , myślę że wiem co czujesz . Mam nadzieję że kiedyś się z tym uporamy .

przez tahela 27 lis 2012, 20:03
hej, my tutaj wszyscy mamy takie problemy i wiemy czym jest depresja czy lęki więc witaj
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Entienne 28 lis 2012, 06:32
Witaj! : ) Trzymam kciuki za to, żeby została w Tobie taka siła walki!
Ja na początku przyjmowania leków czułam się najgorzej na świecie, nie tylko psychicznie, ale też fizycznie.
Przez około tydzień docierałam się z lekiem. Po kolejnym, spokojniejszym tygodniu, zaczęła następować poprawa.
Poczołgałam się z powrotem do łóżka [...] wtuliłam twarz w poduszkę, żeby stworzyć złudzenie, że jest noc.
Zastanawiałam się nad tym, czy nie należałoby może wstać, ale nie mogłam znaleźć żadnego powodu.
Nic na mnie nie czekało.

Sylvia Plath

Sortuj wg