1 raz na antenie:d

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

1 raz na antenie:d

przez onalalala 09 paź 2006, 07:49
witam wszystkich. przez przypadek trafiłam na forum i jestem mile zaskoczona. od razu postanowilam sie zarejestrowac.od kilku lat cierpie na nerwice lękową. na poczatku nie wiedziałam co mi jest. budziłam sie, rano oganiały mnie dziwne lęki, ze nie dam sobie rady, do dzis mam podobne stany. jest tego wiecej ale ppewnie Wy macie podobnie...
nie chodziłam do specjalistów, nikomu nie zwierzałam sie z choroby, zostalam z tym problemem zupełnie sam.Rodzicom tez nie było sensu mowic. gdy poruszyłam ten temat do mamy:<mojejkochanej realistki>
powiedziała, zebym nie zajmowala sie glupotami, ze mam warunki do nauki ze mam wszystko i wydziwiam.. wiec nie bylo sensu z nia o tym rozmawiac.
powinnam isc do specjalisty wiem ale jezeli mam mowic o swoich problemach odwracam kota ogonem i udaje ze wszystko jest ok. nie potrafie sie przemoc. nie moge dłuzej siebie oszukiwac. wiem, ze jestem chora i musze coś z tym zrobic.
pozdrawiam wszystkich miło ze jesteście...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
aaa

przez gusia 09 paź 2006, 07:59
Witaj onalalala :P
Zdajesz sobie sprawę z tego ,że "coś"Ci dolega więc...marsz do specjalisty.
Ja poszłam o rok za późno i dzisiaj żałuję..
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez LINA 09 paź 2006, 08:27
Witaj na forum :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gods Top 10 09 paź 2006, 11:30
Witaj wśród nas ! :D
Niestety brak wsparcia przy takich chorobach jest powszechny wśród nas.
Jednak od czego jest forum ?
Więc zrób jak Ci radzi Gusia, z resztą w temacie "Ludzie z Forum" znajdziesz fotkę Gusi i zadaj sobie retoryczne pytanie: "czy te oczy mogą kłamać ?" Od razu Ci odpowiem na pewno nie ! :mrgreen:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez shadow_no 09 paź 2006, 11:41
Witam na forum,
czuj się jak u siebie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez kings 09 paź 2006, 21:21
Witaj, masz rację wszyscy mamy podobnie, ja również w kazdej wypowiedzi odnajduje swoje problemy, ale świetnie że tu trafiłaś i nawet jak na początku będziesz przerażona to potem przyjdzie spokój i poczujesz się za radą JAK U SIEBIE.
A z rodzicami musisz rozmawiać, u mnie było tak: weź się za robotę to wybijesz sobie z głowy te głupoty, uważali że mam za mało zajęcia, a ja pracowałam w dwóch firmach i sama wychowuje dziecko, no i się stało. Teraz dopiero widzą jak ich odwiedzam, że jestem chora. Przełam się i porozmawiaj z nimi i z lekarzem. TO TWOJE ŻYCIE I OD CIEBIE ZALEŻY JAK SIĘ POTOCZY i szkoda każdego dnia, uwierz.
A teraz buzia i dobranoc! :smile: :smile:
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez onalalala 09 paź 2006, 21:25
nie potrafie o tym rozmawiac.. jeszcze moze to przyjdzie z czasem..zobaczymy.
miło czytało sie Twój post:)
w sam raz na dobranoc :smile:
buziak
aaa

przez kings 09 paź 2006, 21:33
Napisałam tak bo rozumiem Twoje położenie, też się starsznie bałam iść do psychiatry, ale ból głowy i poczucie nierealności było chyba silniejsze, wybrałam pierwszego lepszego lekarza w przychodni i po tej wizycie poczułam się jeszcze gorzej, koleś totalna zlewka, potraktował mnie jak narkomankę, która potrzebuje recept na kolejne leki, koszmar. Dlatego najpierw (na forach własnie poszperać i znaleźć dobrego! lekarza) Ja dostałam tel. i tydzień mi zajęło zebranie się na wizytę, a rozmowę z tym psychiaatrą powtarzam w myslach przed zaśnięciem co dzień, obmyslam co powiem, bo chce powiedziec jak najwięcej.
A rodzice?? nie wierzą do końca, że to taka choroba i każą mi szukac innych przzyczyn.
To jeszcze raz pa. :D
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez listonosz 10 paź 2006, 19:59
serdecznie witam i pozdrawiam a do lekarza cza isc niestety :D :D
Miłosc zwycięża

Sortuj wg