Powitanie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Powitanie

przez diksi 20 lis 2012, 01:23
Wiesz silence_sadness ja zdaję sobię sprawę z tego, ze sama też się do tego przyczyniam, ze jest tu też moja wina. Np. ostatni weekend. Pojechał na zjazd absolwentów. Same chłopy . Zdawałam sobie sprawę że nie będą grzecznie siedzieć i rozmawiać. Wiedziałam, ze popiją. Pojechał w sobotę , wrócił w niedzielę. Wyszłam rano z domu nie wracałam to godzin popołudniowych. Syn powiedział mi, że tata o 12 przyjechał. Odczekałam do 17 aby nie widzieć Go w najgorszym stanie ( zawsze tak wygląda po piciu). Wróciłam do domu o 17 , byłam umówiona ze znajomymi. Zapytałam jak było. On - ok. Poprosiłam aby ogarnął pokój ze swoich ubrań - no i zaczęło się , że znów mi coś nie pasi. Na sam widok jego króliczych czerwonych oczu wszystko się we mnie gotowało, łzy cisły mi się do oczu ( tak reaguje jak mnie coś wkurza), ale zacisłam zęby, nie odezwałam się. I agresor w postaci alkoholu się odezwał. I ja wtedy nie wytrzymałam , poryczałam się , a on na mnie tym bardziej. Wariatko idź się lecz , nic tylko ciągle ryczysz i ryczysz. I pójdę do lekarza- tylko nie wiem czy mówić mu o tym. Ja po prostu chcę, aby doktor dał mi takie leki po których nie będzie nikt nie będzie w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, że się opanuję i nie będę płakać.

Powitanie

przez silence_sadness 20 lis 2012, 01:26
Jak pójdziesz do tego lekarza to powiedz mu o całej zaistniałej sytuacji na pewno przepisze Ci cos na uspokojenie..

A co do powiedzenia o tej wuzycie mężowi.. Wstrzymaj sie na razie jak odczuwasz jakieś obawy, że może to krytykować. jak nie to możesz mu powiedzieć..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Powitanie

przez diksi 20 lis 2012, 01:28
Dzięki silence_sadness za wsparcie i rozmowę. Jutro po wizycie pewnie się odezwę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Powitanie

przez silence_sadness 20 lis 2012, 01:29
diksi, okey...
No to powodzenia... Trzymam kciuki.. :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Powitanie

przez kinga60 20 lis 2012, 11:25
Kiedy jestem samotna słucham Ryska Riedla "List do mamy" i jest mi raźniej, bo on tez był samotny na szczycie sławy i z głębi serca napisał tą piosenkę do mamy, z którą był bardziej związany niż z żoną. Chyba wiecie jak skończył.

-- 20 lis 2012, 10:40 --

Zapomniałam się przywitać, jestem nowa. Też rzuciłam męża alkoholika, alkohol tolerowałam przez 15 lat i wyszło tak, że zakochał się w kobiecie 75letniej i współżył z nią 4 lata -ja jak się dowiedziałam, o mało nie wylądowałam w psychiatryku. Ta kobieta wygląda na 50 -tyle co ja mam, ale jest wypoczęta, a ja mam zszargane nerwy. Teraz mieszkam tam gdzie mieszkałam za młodu, ale myślę jechać (to jest blisko) i jak będą razem po prostu wezmę ją za fraki i wyrzucę, bo mam prawo wejść do tego domu o każdej porze. O byłego męża mi nie chodzi, bo w trakcie życia z nim w wyniku picia doszło do tego, że stał mi się obojętny, a nawet czasami czułam nienawiśc.Chodzi o syna, który został z nim, a ma 17 lat i nie chcę, aby koledzy sie śmiali że ojciec ma narzeczoną-staruszkę.

Powitanie

przez diksi 20 lis 2012, 23:11
Witam
Byłam u lekarza - no cóż depresja lękowa, dostałam tabletki Parogen 20 mg. Boję się ich brać , bo jestem dość "grubawa" a podobno po tym się tyje. Ale chyba wolę trochę przytyć i czuć się dobrze. Byle tylko szybko zadziałały.Jutro rano biorę pierwszą i czekam na efekt.

Powitanie

przez *Monika* 20 lis 2012, 23:34
diksi, Witaj na forum! :D
Obrazek
Główny Moderator

Powitanie

przez diksi 22 lis 2012, 20:04
Witam wszystkich, szczególnie moderatora

Powitanie

przez cinka 23 lis 2012, 16:46
diksi, kinga60 - witajcie:)
ja tez tu nowa, od kilku dni