Złe dni

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Złe dni

przez sung 16 lis 2012, 22:28
Witam!
Mam 16 lat i chodzę do liceum. Najczęściej doskonale dogaduję się z kolegami z klasy i wtedy czuję się pewny siebie. Mam dni kiedy mogę zagadać dosłownie do każdego, lecz są też dnie kiedy normalnie za nic nie mogę się odnaleźć wśród innych, nie mam z nimi o czym gadać, mam problemy z dołączeniem się do rozmowy itp. Czuję się wtedy samotny, nielubiany mało pewny siebie itd. Po kilku dniach to mija i znów jest wszystko w porządku.
Jak radzić sobie w tych chwilach kiedy wszystko jest przeciw mnie? Czy to jest normalne i czy też tak macie?
Ostatnio edytowano 20 lis 2012, 08:28 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniono dział

Złe dni

przez Babilon 17 lis 2012, 07:54
Myśle, ze całkowicie normalne i sie nie przejmuj. A moze w te dni co nie masz ochoty dołączyc sie do rozmów, to nie z tego wynika, ze z Toba jest problem tylko Twoje towarzystwo pelcie brednie niesamowite, że nie da sie tego słuchać i brak słów nawet i szkoda strzępić sobie język :D Każdy chce pasować do towarzystwa, ale nie zawsze ma ochote za CENĘ gadania niezrównanych pierdół!! Moze wolałbyś wtedy pogadac o czym innym i z kim innym ?

Złe dni

przez anita890 22 lis 2012, 16:59
Ja też myślę, że nie ma się czym przejmować na razie ;P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg