Witajcie ostatni raz

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie ostatni raz

przez vifi 14 lis 2012, 22:36
Wydaje mi się że policja może też wyśledzić zmienne IP...

Witajcie ostatni raz

przez Siddhi 14 lis 2012, 22:41
Wydaje mi się że policja może też wyśledzić zmienne IP...
Nasza policja po miesiącu.

Myślę, że to jednak wołanie o pomoc, choć z drugiej strony nie znam cię, więc nie wiem, czy rzeczywiście nie pogodziłeś się z taką decyzją. Bo to jednak wybór pomiędzy istnieniem, a nie istnieniem. Tracisz wszystko i nie ma już powrotu. Nie ma - zmieniłem zdanie, chcę wrócić.
Siddhi

Witajcie ostatni raz

przez Monar 14 lis 2012, 22:54
Ja wiem, że to mogą nie byc puste słowa, bo sama byłam w takiej sytuacji i pisałam na forum, że mam już plan jak to zrobię i wszystko... Faktycznie byłam przygotowana na smierc. Ale całe szczęście jeszcze poszłam "ten ostatni raz" do terapeuty i pogadaliśmy o tym, nie zmieniłam zdania, potem terapeuta zrobił "akcję" i w końcu tego nie zrobiłam. Ale ktoś musi go powstrzymać od tego, mu pomóc. Ale forum...? Chyba to mu nie pomoże. On potrzebuje w realu pomocną dłoń. Szkoda, że nie możemy nic z tym zrobić, wezwać Policji. Bo on może to zrobić. Z takimi wyznaniami nie ma żartów. Trzeba wierzyć w takie słowa. I nie drwić. To tylko pogorszy sytuację.
Mój terapeuta otwarcie ze mną starał się rozmawiać o tym, czego chcę dokonać.
Wiadomo, że nie zdradziłam mu co chcę zrobić, w jaki sposób. On pytał mnie o najróżniejsze rzeczy - gdzie to zrobię, jak będę ubrana, pomalowana, czy napiszę jakieś ostatnie słowa... Chciał wyciągnąć ze mnie jak najwięcej. I to też trochę dało mi do myślenia.
Nie wiem, czy tirzak chodzi na terapię, ale powinien jeszcze tak jak ja "ostatni raz" pójść do niego, może go odwiedzie od tego pomysłu.
No ale tak. Jeśli jest już zdecydowany, że to zrobi, to raczej nie pójdzie.
Ja poszłam, bo się jeszcze wahałam.
Ostatnio edytowano 14 lis 2012, 22:55 przez Monar, łącznie edytowano 1 raz
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie ostatni raz

przez vifi 14 lis 2012, 22:55
Nasza policja po miesiącu.
Z tego co wiem to providerzy muszą zapisywać kto i kiedy miał jakie IP. Czy to taki duży problem żeby to odczytać?

Witajcie ostatni raz

przez nieboszczyk 14 lis 2012, 23:05
kolesiowi napewno chodzi tu o coś innego niż samobójstwo.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg