Cześć.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć.

przez fobos 06 lis 2012, 20:50
Witam.
Jestem filigranową istotą w wieku nieco ponad lat 18, więc w wieku maturalnym.
Od kilku miesięcy wyjątkowo nie daję sobie rady z własnym jestestwem i samym faktem istnienia. Od tego czasu nieodłącznie niemalże towarzyszy mi strach. Boję się śmierci, szczególnie wieczorami boję się, że gdy zasnę więcej się nie obudzę, że nie zdążę zasnąć, bo umrę, że nie uda mi się zasnąć, a strach będzie mi towarzyszył całą noc, aż do bladego świtu...(już kilka razy tak bywało). Po za tym udało mi się gdzieś w mojej wędrówce zgubić barwy świata i sens mojego istnienia, czy też śmierci. Wszakże to wszystko nie ma sensu. Całą sprawę pogarsza moje złe fizyczne samopoczucie. Choć byłam u różnych lekarzy, którzy twierdzą, że wszystko jest w porządku. Jestem w stanie znaleźć sobie niemalże każdą chorobę, która odpowiadałaby danej dolegliwości, z nowotworami i tymi nieuleczalnymi na czele. Bywa tak, że boję się, że choruję na coś, czego nikt nie potrafi zdiagnozować i choć wiem, że to irracjonalne nie potrafię się tego pozbyć. Miewam też dni, podczas których jestem tak skrajnie przygnębiona, że nie mam motywacji absolutnie do niczego.
Zarejestrowałam się, bo mam nadzieję, że znajdę tu kogoś, kto mnie zrozumie i z kim będę mogła swobodnie porozmawiać. Mam nadzieję, że udało mi się Was nie zanudzić.
Jeszcze raz cześć wszystkim.
"Przyszedł sen i zamknął za mną ciężką, ołowianą bramę. Po drugiej stronie snów nie było."

"Słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy."

www.edtadien.blogspot.com

Cześć.

przez Absinthe 06 lis 2012, 20:54
Cześc fobos, .Proponowałabym odwiedzić specjalistę,bo widzę poważna sprawa.Myślałaś już nad tym?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Cześć.

przez niewiemocokaman 06 lis 2012, 20:56
Witam na forum.
No napewno kogoś znajdziesz :D Mnie ci się nie udało zanudzić, za zwięźle napisałaś :D ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć.

przez *Monika* 06 lis 2012, 21:07
fobos, Witam Cię serdecznie na forum :D
Opisujesz nieuświadomiony, nieświadomy lęk, którego podstawy należałoby zrozumieć.
Poczytaj trochę wątków na forum. Może zdecydujesz się na wizytę u terapeuty.
Obrazek
Główny Moderator

Cześć.

przez fobos 06 lis 2012, 21:10
Absinthe, cześć. Po mniej więcej tygodniu, kiedy byłam niczym więcej tylko kupką nieszczęścia, która każdego wieczoru płacze bez powodu ot, nagle bez wcześniejszych ostrzeżeń, zaciągnięto mnie do psychiatry. Ale to dopiero początek drogi. Jestem na etapie konkretnej diagnostyki. Wstępnie orzekł zaburzenia depresyjno-lękowe.
Niewiemocokaman- cieszę się, że Cię nie zanudziłam. :)
Monika- nie zastanawiałam się nad tym.
"Przyszedł sen i zamknął za mną ciężką, ołowianą bramę. Po drugiej stronie snów nie było."

Cześć.

przez monk.2000 07 lis 2012, 01:08
fobos, Fobos to chyba jeden z księżyców Marsa? Nieistotne. Pewnie myślisz co dalej. Są różne ścieżki, ważnie żebyś zrozumiała co jest przyczyną złego samopoczucia. Taki korzeń nieszczęścia. Jak uda się go wyrwać to wtedy już happiness ma całej linii. :pirate:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Cześć.

przez tahela 07 lis 2012, 01:19
hejka
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Cześć.

przez Absinthe 07 lis 2012, 15:12
fobos, a faszerują Cię już jakimiś tabletami?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Cześć.

przez fobos 07 lis 2012, 18:34
Nie, nie dostałam (jeszcze?...) żadnych pigułek.

Sortuj wg