Hej wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej wszystkim!

przez ako1987 05 lis 2012, 00:02
Witam!
Mam na Imię Marcin. Mam 15 lat,pochodzę z normalnej rodziny,jestem jedynakiem i z tego co czytam cierpię na nerwicę.

Często mam tak,że jestem spokojny wyluzowany,posłuszny i generalnie miły,ale w ciągu ułamka sekundy,mogę zmienić się w bestie :hide: zaczynają mnie wtedy denerwować drobne rzeczy. Podam chociażby dzisiejszy przykład:
Niedziela,budzę się rano,godzina 9. Wstaję ,ogarniam się,jem śniadanię, i zabieram się za skręcanie lampy stojącej,którą rodzice przywieźli z ikeii.
Wszystko było ok ,aż do momentu,w którym nie potrafiłem poradzić sobie z połączeniem dwóch elementów,sprawdzałem połączenie kilka,razy,sięgałem nawet po instrukcje.
Po kilku nieudanych próbach łączenia elementów ,zdenerwowałem się i skopałem lampę z całych sił i wyszedłem z domu.

Drugi ,nie odległy przykład. Sobota. Pamiętam że cholernie sie nie wyspałem. Pojechałem na groby(pogoda też mnie dobijała),w pewnym momencie,gdy przechodziłem na pasach, skręcał samochodem jakiś koleś (i nie włączył kierunkowskazu!) to go zbezcześciłem słownie.

Trzeci,bardzo powtarzający się przykład to taki,że rozmawiam z kimś i zasięg mi snagle ucieka to klne jak najęty.

Pozdrawiam serdecznie :)!

Hej wszystkim!

przez Unikalny 05 lis 2012, 00:04
Witaj, strach się bać Ciebie heh. Może wystarczą leki na uspokojenie? Brałeś już kiedyś?
Unikalny

Hej wszystkim!

przez ako1987 05 lis 2012, 00:08
Nie brałem. Powiem tak. Jeżeli mam problem ,lubię głośno o tym mówić.

Nad lekami myślałem,lecz na razie zaparzam sobie tylko melisę :D

W rodzinie mam psychologa,lecz bardziej podoba mi się kontakt wirtualny,mogę szerzej opisać swój problem,nie mam takiej "bariery".

Zauważyłem też,że moje problemy zaczęły się od momentu,gdy rzuciła mnie moja dziewczyna (a było to dawno,ale mam z nią wspaniałe wspomnienia).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej wszystkim!

przez Artemizja 05 lis 2012, 21:55
ako1987, witamy na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Hej wszystkim!

przez silence_sadness 05 lis 2012, 22:01
ako1987,
Witaj.. :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Hej wszystkim!

przez agat 7 06 lis 2012, 13:21
Witaj na forum Marcinie :D

Hej wszystkim!

przez monk.2000 06 lis 2012, 13:52
Cześć, bardziej znam przypadki gdy złość skierowana jest do wewnątrz. Ale o to samo chyba chodzi. A więc witaj na forum.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Hej wszystkim!

przez lolka 06 lis 2012, 19:01
Witaj
"Właśnie myśli są najbardziej mdłe, jeszcze bardziej mdłe niż ciało. Rozwijają się w nieskończoność i pozostawiają dziwny smak"
- Sartre "Mdłości"

Sortuj wg