Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez ruda22 04 lis 2012, 19:41
Witajcie. Zarejestrowałam się już jakiś czas ale wcześniej jedynie przeglądałam forum. Dzisiaj chciałam się z wami przywitać i chyba zacznę się udzielać bo coraz gorzej ze mną. Jestem strasznie smutną, przygnębioną, nie zadowoloną z życia osobą. chociaż na pozór staram się przybierać maskę która mówi że wszystko jest ok mimo że w środku kołatają się przeróżne myśli.. Przede wszystkim dokucza mi okropna samotność, nie mam chłopaka, przyjaciół, co prawda jest pewna osoba z którą próbuję się zaprzyjaźnić, a raczej ona próbuje się przebić przez moje zobojętnienie na ludzi. Zobojętnienie wynikające z długotrwałej samotności. Samotności mimo że zawsze jakaś jedna osoba była obok. Jednak chyba z nikim nie potrafię szczerze porozmawiać. Mimo że chciała bym wyjść do ludzi zawsze wydaje mi się że jestem zbyt małomówna i zbyt ,,nie taka,, żeby zyskać czyjąś przyjaźń. Bardzo często nie potrafię odnaleźć się w danej sytuacji, nie wiem co mam w danym momencie powiedzieć, taka jakby pustka. Chciała bym to zwalczyć jednak nie potrafię dlatego zarejestrowałam się tutaj, aby móc chociaż przez internet z kimś porozmawiać. Jeżeli ktoś z was również jest samotny i nie ma do kogo buzi otworzyć to zapraszam.
Moja psychika znajduje siędziesięć kroków za moją duszą

Witajcie

przez Absinthe 04 lis 2012, 19:50
Witaj na forum ruda22, :)
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Witajcie

przez Artemizja 04 lis 2012, 20:05
ruda22, witamy w progach forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez niewiemocokaman 04 lis 2012, 20:09
Witam na forum ;)

Witajcie

przez amelia83 04 lis 2012, 20:33
ruda22, witaj serdecznie wśród nas
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg