cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć

przez Vian 30 paź 2012, 04:25
Unikalny napisał(a):Po pierwsze zdanie zaczynamy z dużej litery. Po drugie jesteś za mało kumata by zrozumieć moje słowa, przeczytaj to kilka krotnie! Po trzecie trochę szacunku do drugiej osoby która pisze Ci w celu pomocy.

Uwielbiam takie posty... ^^'
A po czwarte jak już pouczasz kogoś co do pisowni, pamiętaj, że pisze się "kilkakrotnie". ;-)

Nie bardzo czaję Twoją, Unikalny, i taheli dyskusję, ale w temacie - na miejscu Illsy po pierwsze zastanowiła się zdrowo, czemu to się rozpadło i czy była w tym moja wina, w tym może pomóc psycholog albo po prostu ktoś kumaty z zewnątrz, ponieważ nie wiem, jak Ty, ale ja i moi znajomi w kółko nie dostrzegamy własnych błędów, kiedy pełno w nas emocji.

Po drugie oddzieliłabym byłego grubą krechą - nie zaglądałabym do zdjęć, nie słuchała muzyki, jakiej on słuchał, nie podglądała go w sieci.

Po trzecie (uwaga, to będzie niepolityczne, co napiszę), skoro chcesz mu skopać tyłek, to może wcześniej spróbuj coś rozpieprzyć, najlepiej coś, kojarzy się z nim, co od niego dostałaś. Rozwal na kawałki, skop, połam. Teraz w Tobie jest kupa negatywnych emocji, czasem takie fizyczne manifestacje pomagają je uwolnić. No i nie są karalne... ;-)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

cześć

przez Unikalny 30 paź 2012, 04:29
Dzięki za feedback : ) telefon nie podkreśla błędów tzn. brak korektora.
Unikalny

cześć

przez Vian 30 paź 2012, 04:38
O, a takie posty serio lubię i to już bez sarkazmu. :D
Nie nadąłeś się, że Cię poprawiłam, nie obraziłeś... Jak to mówią moi uczniowie - szacun. ^^
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć

przez tahela 30 paź 2012, 05:15
Unikalny,
a czy ja napisałam gdzies ze człowiek ciagle cierpi, napisałam osobie bo cierpie od prawie dwóchv lat , ty mi wciskasz frazesy, które znam na pamiec tylko one mie nic dają w tym przypadku , do tego momentu sama gada lam ludziom takie frazesy y i było to proste czas leczy rany i tym podobnee banały a teraz nie działa nic i nigdy nie zadziałą
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

cześć

przez aviska 30 paź 2012, 09:27
No z takim nastawieniem to na pewno nie zadziała. To nie jest tak, że pamiętasz, pamiętasz i nagle puf!, minął odpowiedni okres czasu i zapominasz, i wszystko jest w porządku. Jak to wciąż na nowo rozpamiętujesz, to czas nie ma kiedy uleczyć tych ran.
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

cześć

przez Unikalny 30 paź 2012, 14:26
Dobra okej, jak tak pisałaś : ) Musisz jak najmnniej z dnia na dzień o tej osobie myśleć. Wszystkie rzeczy, te najdrobniejsze wywalić i wszystkie miejsca sytuację gdzie odpala Ci się kotwica emocjonalna to właśnie trzeba przekotwiczyć : )
Unikalny

Sortuj wg