cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć

przez tahela 30 paź 2012, 02:59
Unikalny,
gadaj sobie tak dalej, ciekawe czemu niektórzy sa starzy i siegaja pamiecia wtecz do osby, o której mowi zekochali a osobe z która sperdzili zycie byli bo tak wyszło, gadac to ty sobie mozesz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

cześć

przez Illse 30 paź 2012, 03:02
z tym otwarciem to wręcz przeciwne, szybciej bym do podziemi poszła bo słowo zaufanie straciło swój wymiar.

cześć

przez aviska 30 paź 2012, 03:09
tahela, może niektórzy tak mają, ale to wcale nie znaczy, że taka jest reguła ani że nie można zakochać się więcej, niż raz. A niespełnione uczucia zwykle wspomina się z większym rozrzewnieniem, bo ludzie lubią gdybać. Tym bardziej, że po czasie idealizujemy wspomnienia o tej osobie.
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć

przez Unikalny 30 paź 2012, 03:10
tahela napisał(a):Unikalny,
gadaj sobie tak dalej, ciekawe czemu niektórzy sa starzy i siegaja pamiecia wtecz do osby, o której mowi zekochali a osobe z która sperdzili zycie byli bo tak wyszło, gadac to ty sobie mozesz

Po pierwsze zdanie zaczynamy z dużej litery. Po drugie jesteś za mało kumata by zrozumieć moje słowa, przeczytaj to kilka krotnie! Po trzecie trochę szacunku do drugiej osoby która pisze Ci w celu pomocy.
Unikalny

cześć

przez tahela 30 paź 2012, 03:13
aviska, idealizuje sie wtedy jak sie nie widzi wad a jak sie widzi wady i teskni to co innego, zreszta ta rozmowa niema sensu bo i tak nic nie zmienia, jak wiele innych rozmow a padaja tu słowa , które padaj zawsze ,ale to nic nie daje
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

cześć

przez aviska 30 paź 2012, 03:22
Mówię o przypadku, o którym Ty wspomniałaś - kiedy na starość wspomina się osobę, którą kochało się w młodości. Po iluś latach się tych wad już nie pamięta, bo nie chce pamiętać.
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

cześć

przez tahela 30 paź 2012, 03:27
aviska, jak sie kocha to sie pamięta wady, tylko jak sie nie kocha naprawdę to się wad nie pamieta
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

cześć

przez Illse 30 paź 2012, 03:32
jak sie nie kocha to to jest ci to zupełnie obojetne.

cześć

przez Unikalny 30 paź 2012, 03:40
Jak się kocha prawdziwie to się bierze całą osobę z zaletami i wadami nie ma podziału, wyboru.
Unikalny

cześć

przez Illse 30 paź 2012, 03:42
Unikalny jesteś trenerem coachingu?

cześć

przez Unikalny 30 paź 2012, 03:55
Nie, a dlaczego pytasz?(zjedziemy z tematu no cóż)
Unikalny

cześć

przez tahela 30 paź 2012, 04:04
Unikalny,
owszem rozumiem o co ci chodzi tylko ze to tak nie działa i nie ucz mnie pisać na forum bo to było typowo złośliwe z Twojej strony,
ja tez tak mówiłam przez całe życie jak ty ,z ta różnicą , ze jak poznałam jego to wszystko co mówiłam innym straciło sens, wcześniej się zamykało etap życia , sp0rzątało i wchodziło w nowy, tym razem j4st6 inaczej, a jeśli idzie o ten szacunek to nie bądź przewrażliwiony, bo pojechałeś banałami, które dobrze znam i najlepiej jest obdzielać nimi innych, do czasu ,aż tobie zdarzy się taka rzecz ,ze wszystkie te frazesy podawane kawa na ławę nic nie dają i człowiek ciągle cierpi i kończy jak Zygmunt August w końcu,
a o obrażaniu nic tu nie ma moim zdaniem ty pewnie coś znalazłeś bo jesteś złośliwy :twisted:
Ostatnio edytowano 30 paź 2012, 04:07 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

cześć

przez Illse 30 paź 2012, 04:04
bo używasz "coachingowego slangu"

cześć

przez Unikalny 30 paź 2012, 04:13
tahela napisał(a):Unikalny,
owszem rozumiem o co ci chodzi tylko ze to tak nie działa i nie ucz mnie pisać na forum bo to było typowo złośliwe z Twojej strony,
ja tez tak mówiłam przez całe życie jak ty ,z ta różnicą , ze jak poznałam jego to wszystko co mówiłam innym straciło sens, wcześniej się zamykało etap życia , sp0rzątało i wchodziło w nowy, tym razem j4st6 inaczej, a jeśli idzie o ten szacunek to nie bądź przewrażliwiony, bo pojechałeś banałami, które dobrze znam i najlepiej jest obdzielać nimi innych, do czasu ,aż tobie zdarzy się taka rzecz ,ze wszystkie te frazesy podawane kawa na ławę nic nie dają i człowiek ciągle cierpi i kończy jak Zygmunt August w końcu,
a o obrażaniu nic tu nie ma moim zdaniem ty pewnie coś znalazłeś bo jesteś złośliwy :twisted:

Nie wiesz co mi się zdarzyło, co przeżyłem więc z łaski Swojej nie oceniaj. To, że Ty Sobie nie poradziłaś z tą sytuacja to nie znaczy, że ja lub ktoś inny nie potrafi. Poza tym znanie czegoś ma się nijak do zastosowania tej że wiedzy. Skończ pieprzyć, że człowiek ciągle cierpi takie instalację rób Sobie, nie innym ludziom.
Unikalny

Sortuj wg