Witam i ja

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam i ja

przez Stratosphere 26 paź 2012, 14:29
Tez jestem tu nowa. Mam dopiero 15 lat i niestety nie dzieje sie ze mna najlepiej. Najprawdobodobniej mam nerwice natrectw(powtarzam niektore czynnosci po kilka razy, miewam natretne mysli), fobie spoleczna lub nawet osobowosc unikajaca(uciekam od ludzi, boje sie, ze mnie wysmieja, mam wrazenie, ze za kazdym razem przy jakiejkolwiek rozmowie robie z siebie idiotke), stany depresyjne, fantazje i mysli samobojcze, itd. Ostatnio niektore wydarzenia(ktore moglyby sie wydawac naprawde glupim i marnym powodem) dobily mnie do tego stopnia, ze przestalam sobie z tym wszystkim radzic i zyc normalnie, wiec zarejestrowalam sie tutaj liczac na pomoc lub wsparcie.
:)

Witam i ja

przez amelia83 26 paź 2012, 15:34
Stratosphere, witaj ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Witam i ja

przez Artemizja 26 paź 2012, 20:46
Stratosphere, witaj na Naszym forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg