co to jest??

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

co to jest??

przez rybka 06 paź 2006, 20:09
witam wszystkich jestem nowa tutaj..
hm hm ciezko zaczac cokolwiek napisac...czytam tak sobie az wzkoncu sie zdecydowalam napisac...mam podobne problem jak wielu z was ale jeszce nie bylam u lekarza mam juz wizyte ustawiona na poniedzialek i sie boje troszku...ale juz nie domagam ze soba.....lęki straszne panika nagle mnie paralizuje i mysle ze ju umieram..jak narazie funkcjonuje normalnie wychodze z domu spotykam sie ze znajomymi ale to juz nie jest tak samo jak kiedys czyli z przed roku.zaczelo sie wszystko pieknej sierpniowej nocy obudzial mnie w nocy straszny lęk caly dygotalam poty mnie zaczely oblewac i myslalm ze umre serce walilo jak oszalale i juz tamtej nocy nie zmruzylam oka(a mieszkalm wtedy poza granicami polski) uspokoilam sie kupilam bilet do polski i na drugi juz mnie tam nie bylo..zaczelam w polsce chodzic po lekarzach bo myslalm ze to serce upieralam sie przy tym caly czas mnustwo badan i na darmo bo serce ok...a lęki i stres problemy ze snem i ataki paniki ze mysle ze juz koniec ze mna drecza mnie do tej pory..daletogo wiem ze musze isc do lekarza bo prubowalam poradzic sobie sama ztym ale jakos mi to nie wychodzi..najbardziej boje sie jesli bede musiala zaczac brac tablety..niewiem czy to poczatek jakis choroby??
chcialam to komus poprostu powiedziec..
to tak w skrucie bo jak bym chciala sie rozpisac to by mi dnia za braklo:)

pozdrawiam wszystkich gorace:)

przez I.K. 06 paź 2006, 21:18
Witaj Rybka :D
Z tego co piszesz to najprawdopodobniej cierpisz na nerwicę lękową, ale diagnozę musi wystawic specjalista. Ja też nie przepadam za farmakologią, ale z tego co powiedział mi psychiatra i terapeuta na pewnym etapie leczenia jest to konieczne :( Leki redukują lęki, poprawiają samopoczucie i łagodzą objawy fizyczne. Na ogół bierze się je na początku leczenia, aby umożliwic podjęcie skutecznej psychoterapii.
Trzymaj się mocno, pozdrawiam serdecznie:D
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez Gods Top 10 06 paź 2006, 21:25
Witaj ! :D

Dobrze, że zdecydowałaś się na pójście do lekarza, on najlepiej powie Ci, na co chorujesz.
Nie bój się tabletek, to dla Twojego dobra, a zdrowie jest najważniejsze.
Z mojego skromnego (póki co) doświadczenia wiem, że z reguły leki są skuteczne, o ile są poparte pomocą terapeuty/psychologa.
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez I.K. 06 paź 2006, 21:42
I pamiętaj, jeśli to nerwica, to od tego się nie umiera, chociaż w momentach kryzysowych tak nam się wydaje :| Ale można się wyleczyc, tylko trzeba w to uwierzyc i zacząc działac.
Trzymam kciuki
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez shadow_no 07 paź 2006, 14:51
Witam na forum.
Czuj się u nas dobrze!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez rybka 07 paź 2006, 15:22
no dziekuje za pocieszenie :D mysle tylko ze to nie jest poczatek jakies gorszej choroby ale nie ma co gderac i wymsalac sobie rozne choroby sie okaze po wizycie u lekarza....

bedzie dobrze :smile:

pozdrawiam wszystkich goraco :D

przez LINA 09 paź 2006, 09:17
Witaj :D

Sortuj wg