Witam:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez aannaaa 19 paź 2012, 10:59
Witam wszystkich serdecznie! Przypadkiem znalazłam to forum i mnie ono zainteresowało bo pewnie każdy z nas ma jakiś problem z którym sam sobie nie może poradzić. Mam na imię Ania i mam 25 lat. Ostatnio czuję się bardzo samotna i w związku z tym czuję że popadam w jakąś paranoję:( Wodpowiednim miejscu zamieszcze pot by uzyskać pomoc z waszej strony. Serdecznie pozdrawiam:)

Ps. Zaczęłam przeglądać forum i chciałam zamieścić post w pytaniach i odpowiedziach do psychologa ale niestety nie potrafię dodać nowego wątku. Prosze o pomoc w tej kwestii bardzo mi zależy by mi ktoś udzielił jakiejś rady co robić jak się zachować. Będę wdzięczna

przez YREIKAL 19 paź 2012, 20:42
hej .mnie też dawno tu nie było ale ogólnie uważam ze klepie się ogólne bzdety i tyle .co prawda są tu i rady i pomocne słowa ale ogólnie rzecz biorąc blubry .jak chcesz pogadać zapraszam .zawsze to jakaś alternatywa

przez Artemizja 19 paź 2012, 20:55
aannaaa, witaj na forum.Do działu "pytania i odpowiedzi do psychologa"posty mogą przenosić wyłącznie Moderatorzy i Administratorzy.Dlatego nie możesz tam założyć nowego tematu.Możesz odpowiedzieć w takim,który już tam istnieje,ale niestety-nowego nie możesz założyć.Proponuję napisać post w innym dziale zgodnym z problematyką.

Pozdrawiam
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg