Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Nuve 03 paź 2012, 22:55
Witam wszystkich. Nazywam się Oskar, lat 18. Klasa maturalna, planuje pójść na medycyne. Postanowiłem się zajerestrować na tym forum gdyź od jakiegoś czasu nerwica (+ hipochondria) nie daje mi spokoju, a nie mam z kim o tym porozmawiać, niestety... Po niektorych "atakach" zastanawiam się jak mam dalej funkcjonować, gdyź ledwo co sam sobie radze (panika,niepokoj itp..). Mysli samobójcze pojawiły się pare razy.. Historia "choroby" : rak płuc, guz mózgu, udar, zawał, białaczka, cukrzyca + nacodzień stany lękowe, czasami zawroty, nudnosci, mysli o smerci, o wierze, sensie zycia, strach przed smercia kogos z rodziny lun znajomych, PANICZNY strach przed utrata wzroku, wylewem, zawałem,, boje sie przebywać samemu (na wypadek zawalu np.). Witam wszystkich serdecznie! :-)

Witam

przez Lukrecja. 03 paź 2012, 23:12
Witaj na forum. Fajnie ze chcesz isc na medycyne:)
Lukrecja.

Witam

przez Nuve 03 paź 2012, 23:17
Btw, chyba jestem potwornie brzydki (lub piękny) bo WSZYSCY sie na mnie patrzą na ulicy, jak przechodze to Zerkają itp. Dałbym sobie reke ucicac ze tak jest...

Witaj Lukrecja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez tahela 04 paź 2012, 02:36
Nuve,
na mnie też sie patrzą, gwiazdy maja w sobie cos takiegio ,ze nanich patrża podobno moga być łądni, brzydcy,ale mają cos takiego ,ze przyciagaja uwage , ja gwiazda nie bedę ,ale mnie sie pamieta podobno, duzo ludzi mi to mowiło już
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Witam

przez Saraid 04 paź 2012, 06:50
Witaj na forum :)
Saraid

Witam

przez bedzie.dobrze 04 paź 2012, 08:37
Czesc:) Nie mecz sie, działaj! Smigaj do psychologa lub psychiatry...samemu ciezko jest sobie poradzic z nerwica:) Trzymam kciuki i pamietaj nie jestes sam:)
bedzie.dobrze

Witam

przez tęcza 04 paź 2012, 09:56
Witaj na forum :smile:

Witam

przez Niktita 04 paź 2012, 16:20
Wszyscy odsyłacie do psychologa, tudzież psychiatry. Czy to jakaś zmowa państwowa? Nie lepiej samemu walczyć ze swoimi słabościami, zamiast dawać zarobić darmozjadom?
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Witam

przez binary-human 04 paź 2012, 16:51
@Nuve

Witaj w piekle.

@Nikita

Święte słowa.

Witam

przez bedzie.dobrze 04 paź 2012, 17:57
samemu czasem ciezko. Wiem co pisze..przerabiałam nasielnia i sama bedac z soba i z pomoca lekarzy i terapeutów.
bedzie.dobrze

Sortuj wg