Witam gorąco wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam gorąco wszystkich

przez hippie94 19 wrz 2012, 12:07
Witam gorąco wszystkich forumowiczów, z tej strony Andrzej się kłania ;). Wcześniej przeglądałem to forum nie będąc zarejestrowanym, dopiero po jakimś czasie zdecydowałem się za założenie konta. Moimi największymi trudności są chwiejności nastroju (z dobrego w zły i na odwrót, nawet kilka razy na dzień), problemy z koncentracją, trudności w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, lenistwo(przekładanie wszystkiego na potem), niska samoocena. Mój ojciec jest alkoholikiem. Gdy byłem mały, często obzywał mnie i moją mamę (czasem nawet z moją starszą siostrą) i wszczynał awantury o błahe powody. W tej chwili nie mam z nim żadnych relacji od półtora roku (podczas pewnej awantury nie wytrzymałem i pobiłem go), a siostra mieszka za granicą. Niedawno zacząłem chodzić do psychologa (do tej pory odbyły się 4 spotkania). Mam coraz większe obawy o przyszłość. Nie wiem, czy uda mi się przygotować do matury. Nie wiem, co będzie po liceum. Jak na razie to zmierzam do nikąd.
Pozdrawiam

Witam gorąco wszystkich

przez bedzie.dobrze 19 wrz 2012, 12:22
:) Witaj Andrzeju! Po Pierwsze-nie jestes sam ze swoimi problemami! Juz teraz chodzisz do psychologa-masz fachowe wsparcie. Po drugie-zycie to cienie i blaski..czasem gorzej, czasem lepiej..zaden stan emocjonalny nie trwa wiecznie. Pociesz sie,ze Twoje przygniebienie minie. Po trzecie-nawet jak Ci smutno, to na przekor mow sobie, ze wszystko sie ulozy:)
bedzie.dobrze

Witam gorąco wszystkich

przez hippie94 19 wrz 2012, 13:35
Owszem, tak mówić sobie jest najlepiej, ale na nie długo to daje efekty. Jakieś małe niepowodzenie, zdenerwowanie i jestem rozwalony na cały dzień :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg