Siemanko

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siemanko

przez Mich4el 17 wrz 2012, 15:37
Cześć. Nazywam się Michał i mam 17lat, niedługo skończę 18. Jestem osobą wrażliwą i często stresuje się o byle co. Ostatnio zaczęły mnie męczyć pewne objawy, które po wpisaniu w wyszukiwarkę były często łączone z nerwicą. Pierwszy raz się spotkałem z tym określeniem i poczytałem trochę na ten temat i mam mimo to pewne wątpliwości w celu ich rozwiania utworzyłem sobie tu konto by móc się poradzić z wami. A więc witam was wszystkich jeszcze raz i mam nadzieję, że dzięki wam uda mi rozwikłać mój problem. :(

Siemanko

przez Atalanta 17 wrz 2012, 16:02
Mich4el, witamy Cię na forum :D oczywiście jesteśmy tu wszyscy gotowi do pomocy, lecz musisz wiedzieć jedno: nie postawimy Ci diagnozy, z tym będziesz musiał udać się do psychologa :D Wrażliwośc to chyba zmora dzisiejszych czasów, więc jesli odczuwasz problem lepiej udać się do psychologa, nawet jeśli byś miał usłyszeć , że jesteś zdrowy. Im wcześniej tym lepiej niż później brać leki :D Trzymaj się i myśl pozytywnie

Siemanko

przez tahela 17 wrz 2012, 16:08
;) cześć
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy