Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Sedona 10 wrz 2012, 16:18
Jakoś tak wyszło, że zamiast się najpierw przywitać i przedstawić jak na człowieka kulturalnego przystało to ja zaczęłam od tematu, który mnie zainteresował. Wybaczcie.

Nie bardzo wiem co napisać, bo nie lubię o sobie pisać...
Mam 25 lat, podobno ChAD - tak stwierdził mój psychiatra i psycholog kilka lat temu (test)...
Od dwóch lat buzuje w mnie złość, która się nasila, wcześniej można było wytłumaczyć moje napady gniewu, bo odnosiły się do konkretnych sytuacji, gdzie można było się wkurzyć. Natomiast teraz wpadam w złość z powodu błahostek jak np. irytowanie się, że muszę w ogóle wstać z łóżka i wyjść z domu czy zrobić sobie jeść, bo żołądek mnie dobija. Brzmi to może śmiesznie, ale cholernie utrudnia życie. Od jakiegoś czasu nie chcę się spotykać z żadnymi ludźmi, bo mnie irytują, a naprawdę mi na nich zależy.
Poza tymi odchyłami zajmuję się pracą biurową i jakoś wiążę koniec z końcem (głównie dzięki pomocy rodziców, bo moja praca jest kiepska).
Jeśli kogoś interesuje to opiekuję się dwiema kocicami i psem.
To tyle o mnie.

Pozdrawiam.
I want that feeling back deep inside my heart...

Witam

przez Rafka 10 wrz 2012, 17:31
witaj na forum :D
Rafka

Witam

przez Artemizja 13 wrz 2012, 21:03
Sedona, witamy na forum.Rozgość się ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg