Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam was


pawel77

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się jakoś 16 lat temu pod koniec liceum :jakaś nerwica czy coś co powodowało że czułem się gorszy od innych , pojawiła się myśl że nie osiągnę tego czego chciałem , że nie ułożę sobie życia . Ta myśl na początku słaba nabierała na sile. Zamieniła się w depresję :wszystko straciło sens , nie mogłem sobie z tym poradzić - nikomu nie mówiłem bo za bardzo nie wiedziałem co się dzieje. Doszło do tego że próbowałem skończyć z sobą . Potem żeby zapomnieć o dołach zaczołem pić na początku kilka piw potem więcej , potem pojawił się clonazepam na wzmocnienie. W pewnej chwili zdałem sobie sprawę że długo tak nie pociągnę postanowiłem jeszcze pożyć . Odstawiłem alkochol i clonazepam , to był koszmar ale dałem radę.Dalej jakoś sobie radziłem dostałem pracę i życie płynęło , niestety deprecha wróciła i znalazłem inny środek żeby doły mineły - tramal , pewnego dnia spowodował u mnie padaczkę polekową . Po tym incydencie rzuciłem to . zaczołem się leczyć u psychiatry , dostałem olopram i czułem się w miarę ok . Poznałem kogoś w internecie , mieszka daleko z tąd , ten ktoś stał się bardzo bliski dla mnie . Dodatkowo miałem i mam pracę która daje poczucie że jestem coś wart. Niestety stało się tak że ta osoba zachorowała , przestała się odzywać - wróciłem do tramalu i jeszcze dodatkowo była kodeina. Po 3 tygodniach dowiedziałem się ze u tej osoby jest wszystko ok , ale niestety uzależnienie zostało , tak to trwało kilka miesięcy aż do ostatniego tygodnia , od 6 dni nie jem tego gówna , jest ciężko , byłem u lekarza dostałem jakiś coaxil ale jakoś nie czuje żeby to działało , na sen trittico - działa ok . Samemu walczyć i poradzić sobie z tym wszystkim ciężko , dlatego tu napisałem . dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×