Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez wrażliwa_dusza 08 wrz 2012, 13:23
Na początek witam wszystkich serdecznie. Postanowiłam się zarejestrować i napisać, gdyż szukam sposobu na to jak radzić sobie ze swoimi problemami. Na co dzień mocno doskwiera mi samotność, liczę więc, że tutaj odnajdę wsparcie i zrozumienie. Raz na jakiś czas mam po prostu ochotę się wygadać...

Na początek zaznaczę, że zawsze byłam osobą bardzo wrażliwą na punkcie tego co o mnie myślą/mówią inni, więc z wielkim trudem przychodzi mi pisanie w internecie. Teraz postanawiam się nie przejmować i nie zadręczać tym czy piszę składnie czy nieskładnie oraz co sobie o mnie pomyślicie (ale mam nadzieję, że będą to same dobre rzeczy ;) ), taka część mojej małej, osobistej terapii.

Przeglądając pobieżnie wątki zauważyłam, że zagląda tu sporo osób z poważnymi problemami. Mój osobisty czas najgorszego kryzysu minął. Przechodziłam przez ciężką depresję, przez 3 lata miałam nieustające myśli samobójcze i silną fobie społeczną, która nie pozwalał mi wyjść z domu oraz pewnie kilka innych dolegliwości, o których jednak lekarze nie raczyli mnie poinformować, bądź też sami nie wiedzieli co mi jest. Udało mi się z tym wygrać i dziś jestem już zupełnie inną osobą. Akceptuję siebie i cieszę się z życia. Mimo tego niektóre dolegliwości pozostały i czasem dają mi zdrowo popalić. Wynika to w dużej mierze z tego, że jestem DDA. Nie chodzę obecnie na żadną terapię, ani nie przyjmuję leków, gdyż wychodzę z założenia, że dopóki jest się w stanie, to najlepiej samemu rozwiązywać swoje problemy. Bardzo pomaga mi w tym medytacja oraz techniki relaksacyjne, afirmacje i inne przydatne rzeczy :smile:

Ale, ale! Nawet się porządnie nie przedstawiłam. Jestem Ola i mam 20, mieszkam w Lublinie i od października zaczynam tu studia. Cierpię obecnie na niedosyt kontaktów społecznych, więc jeśli ktoś chciałby pogadać to jestem jak najbardziej chętna i otwarta ;)

Pozdrawiam ciepło :smile:

Witam!

przez amelia83 08 wrz 2012, 13:48
wrażliwa_dusza, witaj Olu ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Witam!

przez Rafka 08 wrz 2012, 14:11
wrażliwa_dusza, witaj na forum :D
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam!

przez angel876 08 wrz 2012, 14:52
Witaj,ja też świeżo co założyłam tu konto,co prawda nerwicy lękowej nie mam,ale pomyślałam,że może tu znajdę przyjaciół,ludzi ,którzy beda potrafili zrozumieć mnie i częściowo zauważyłam,że mamy podobne myślenie czy problemy.Póki co, poznaje forum krok po kroku,mój email: gearl876@gmail.com.

Witam!

przez Fleure_De_Violette 08 wrz 2012, 15:41
wrażliwa_dusza, witaj :smile:
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Witam!

przez tahela 08 wrz 2012, 16:23
witaj na forumie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg