Cóż...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cóż...

przez b_7 07 wrz 2012, 14:26
Należę do osób, które miewają problem z okazywaniem uczuć, emocji. Czasem też ludzie mnie źle odbierają, ale to już inna sprawa. Choć, w zasadzie, może obie te rzeczy są ze sobą powiązane.
Teraz mam taki czas, że nie czuję bliskości od nikogo. (tym samym też do nikogo). Wiem, że jestem kochana. Ale co innego wiedzieć, a co innego czuć. Wiem, że to po części moja wina. Mam zahamowania, nawet gdy odczuwam potrzebę bliskości. Ale czasem (a może często) ja naprawdę NIE CZUJĘ miłości.
Jest mi smutno. I pojawiają się różne myśli. Nie chcę już wspominać. Chcę zapomnieć o wszystkim. I nie wiedzieć już nawet co znaczy miłość. By nie odczuwać jej braku. Ale w głębi duszy wiem, że to niemożliwe. I może wszystko sprowadza się do tego, bym coś zrozumiała. Coś bardzo istotnego. I bym potrafiła tę wiedzę zastosować.
Nadchodzi jesień, moja ulubiona pora roku. To dobry czas na refleksje. I czas najwyższy by rozpocząć kolejny etap w życiu. Bo ja naprawdę chcę się zmienić. I wierzę, że uda mi się przepłynąć ten ocean wątpliwości, by znaleźć się po właściwej stronie.
Bo gdy dryfuje się między dwiema wyspami, można naprawdę zapomnieć dokąd się płynie.
Szczerze mówiąc, tak dokładnie to w zasadzie nie wiem dokąd płynę. Wiem jedynie, że muszę płynąć. By nie utonąć. By dopłynąć do celu.
b_7

Cóż...

przez Rafka 07 wrz 2012, 16:28
b_7, witaj na forum :D
Rafka

Cóż...

przez Unikalny 07 wrz 2012, 16:31
Witaj i życzę powodzenia przy pracy nad Sobą :D
Unikalny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cóż...

przez Artemizja 13 wrz 2012, 21:21
b_7, witaj na forum.Faktycznie,jesień jest dobrym czasem na refleksję i na zmiany.Mam nadzieję,że Ci się to uda.W każdym razie trzymam kciuki! ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Cóż...

przez Atalanta 13 wrz 2012, 21:28
b_7, witaj w klubie, ja także zawsze odczuwałam brak miłości, czułości, i jeszcze do niedawna było to dla mnie obce, bałam się bliskości. Ale wiem że jej brak po częsci mógł przyczynić się powstania moich problemów. Dlatego także postanowiłam zawalczyć o siebie, i na pewno mi się to uda bo bardzo tego chcę, Tobie także tego życzę :D

Cóż...

przez Pieprz 13 wrz 2012, 21:39
witam, a nawet pozdrawiam.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg