Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez rudaa 03 wrz 2012, 18:34
Witam, jestem tu nowa, wiec wypada sie przedstawic. Jestem Dominika, mam 20 lat i od dawna nie radze sobie ze soba. Mam epizody "normalnosci" lub euforii, kiedy wydaje mi sie, ze moge wszystko i epizody "depresji", kiedy nie mam sily na nic. Teraz akurat trwa ten drugi, dlatego zdecydowalam sie na wizyte u psychologa lub psychiatry i tu moje pytanie do Was, dokad mam sie udac? Dodam, ze mam napady lekowe, dusznosci, histerii, nie akceptuje siebie, nieraz nie mogd patrzec na swoje odbicie w lustrze, okaleczam sie... Nie daje sobie juz ze soba rady... Moze pisze troche chaotycznie za co przepraszam, ale nigdy nid bylam zbyt dobra w opowiadaniu o sobie. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Co mnie nie zabije, to kompletnie pozbawi mnie uczuc...

Witajcie

przez *Monika* 05 wrz 2012, 01:20
rudaa, Witam Cię serdecznie na forum.
To o czym piszesz, objawy, Twoje kanony zachowania trzeba zdiagnozować u specjalisty.
Może zainteresuje Cię wątek :arrow: post986338.html?hilit=CHAD#p986338
chociaż niczego nie sugerowałabym bo zachowania, o których piszesz mogą podlegać diagnozie ze spectrum zachowań różnych zaburzeń.
A zaburzenia często mogą się na siebie nakładać. Np. zaburzenia lękowe współistnieją z depresyjnymi, zaburzenia osobowości z CHAD, etc.
Dlatego ważne jest, żeby Cię zdiagnozowano.
Obrazek
Główny Moderator

Witajcie

przez tahela 05 wrz 2012, 01:23
Wygląda na dwubiegunówke więc do psychiatry a jak trzeba bedzie to na terapie, my pomagamy, ale nie stawiamy diagnoz, musisz do lekarza
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez *Wiola* 05 wrz 2012, 01:27
rudaa, Witaj, wg mnie zacznij od psychiatry, on zadecyduje co dalej- nie potrzebujesz skierowania.
Moderator

Sortuj wg