Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Kinia5 30 sie 2012, 09:42
Witam!!!
Właśnie się zalogowałam. Nie mam nic zdiagnozowane, ale mam dziwne objawy, które mogą oznaczać wiele rzeczy. Chodzi mi o objawy somatyczne jak wymioty i bóle głowy. Co zdarza mi się tylko w pracy. Myślę że to może być wina kręgosłupa, ale nerwica też przyszła mi do głowy.
Pozatym mam bardzo niemiłe doświadczenia życiowe i z tym związane problemy w kontaktach z innymi ludźmi, co jest bardzo uciążliwe.
Na przykład w sytuacji gdzie jest dużo ludzi (praca, kościół, sklep) często mam wrażenie, że ktoś mnie obserwuje i od razu źle ocenia. I cały czas mam wrażenie, że ludzie od razu mnie nie lubią.
Innym moim problemem jest to że wyglądam bardzo młodo. Mam 29 lat a wyglądam na 18. Przez to ludzie nie traktują mnie poważnie i też wydaje mi się że to z powodów wymienionych wyżej ktoś ze mną nie rozmawia, a to często jest dlatego że dana osoba (w moim wieku zazwyczaj) myśli po prostu że jestem taka małolata, więc nie ma co ze mną rozmawiać. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ale analizując różne sytuacje (co też często robię) tak niestety jest.
Mam nadzieje że znajdę trochę wsparcia na tym forum i może ktoś się znajdzie kto ma podobne problemy i coś może mi poradzić.
Sama też się postaram pomóc jeśli będę mogła.

Cześć

przez amelia83 30 sie 2012, 09:45
Kinia5, hejka, też mam 29 a wyglądam i zachowanie na 18 piąteczka ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Cześć

przez Kinia5 30 sie 2012, 09:55
Cześć Amelia!!!
I wszyscy się ze mnie śmieją, że to głupi problem i powinnam się cieszyć że młodo wyglądam, bo oni nie.
Ty też tak masz??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez amelia83 30 sie 2012, 10:00
Kinia5, ja się w sumie cieszę, że tak wygladam ;) ostatnio gdy już bliżej 30 stki martwię się, że mam "pstro w głowie"
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Cześć

przez Kinia5 30 sie 2012, 10:12
Ja też czasem się cieszę, nie powiem. Ale czasem mnie wkurza ton głosu ludzi jak się do mnie zwracają jak do małolaty.
To czasem nawet śmieszne jest :lol:

Cześć

przez Śmiercionauta 30 sie 2012, 10:40
Hej
Witam na forum.
i ja nie wyglądam na swoje 27 lat, a ostanio Pani w sklepie poprosiła mnie o dowod.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg