Catharsis

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Catharsis

przez Gods Top 10 01 paź 2006, 17:33
-----

przez I.K. 02 paź 2006, 01:14
Witaj serdecznie na forum :D
Czy dolega ci depresja, czy inne zaburzenie, tego nie wiem, ale jest ci źle, więc zawsze mozesz tu liczyc na wsparcie i zrozumienie.
Bardzo smutna jest twoja historia, natomiast widzę, że masz świadomośc, skąd biorą się te zmienne nastroje i niepokój, brak chęci do życia. Jesteśmy w podobnym wieku, pomyśl, że to "prawdziwe" (=lepsze) życie dopiero przed tobą i tak długo to powtarzaj aż uwierzysz. W chwili obecnej rzeczywiście jest kiepsko, ale jest tam gdzieś osoba, która będzie chciała spędzic z tobą resztę życia, bo wydaje mi się, że jesteś dobrym człowiekiem. Ale musisz miec odwagę i cierpliwośc aby tą właściwą kobietę znalezc. Z pewnością będziesz dobrym mężem i ojcem ;) .
To od ciebie zależy, czy jesteś gotowy na zmianę w swoim życiu, myśleniu, postrzeganiu rzeczywistości. Uwierz, że wszystkie szkody, które nieszczęśliwe dzieciństwo wyrządziło w twojej psychice da się naprawic, koniecznie udaj się do psychologa, podejmij terapię aby posprzątac cały ten bałagan emocjonalny, to naprawdę pomaga :!:
Pozdrawiam ciepło
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez LINA 02 paź 2006, 09:05
Witaj :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gods Top 10 02 paź 2006, 13:34
Witajcie !

Dziękuję z ciepłe przywitanie i otuchę. Właśnie teraz tego potrzebuję - nadziei.
Sam nie wiem co mi jest, po wizycie u psychologa dowiedziałem się że to "żółte światło przed depresją". Jednak nie mam zaufania do tej diagnozy - odniosłem wrażenie, że chyba bardziej interesujące są pieniądze za wizytę, niż moje problemy. Tym bardziej, że objawy samej depresji chyba mam: zaburzenia trawienia (nie będę wnikał w szczegóły), brak apetytu, trudności z zaśnięciem, kołatanie serca i ta apatia, niechęć do życia, robienia czegokolwiek.
Wczoraj chyba sięgałem dna, by dziś się z niego odbić. Z tego wszystkiego, co wyczytałem na forum najbardziej chyba pomogły mi rady "szefowej" Martusi w temacie "jak obudzić w sobie motywację ?" - zacząłem robić "cokolwiek" - na pierwszy ogień poszło zmywanie. Na drugi okno - teraz, gdy zbliża się jesień i zima każdy lux światła jest na wagę "dobrego samopoczucia" ;) . Nawet teraz juz świat obserwowany z tego okna wydaje się wyglądać "kolorowiej" (nawet jednej smugi nie ma ! ;) )
Oby tylko ta wiara w to, że może być lepiej, nie zniknęła równie szybko jak się pojawiła :(

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie.

G T 10

przez gusia 02 paź 2006, 16:27
Witaj God's Top 10 :P
Nie poddawaj się,głowa do góry :!:
Pozdro.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Toshiro 02 paź 2006, 23:58
Witaj God's Top 10! Mógłbyś oświecić mnie z Twoim nickiem. Skąd ten nick i dlaczego mógłby być zastrzeżony? ;)
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez Gods Top 10 03 paź 2006, 00:05
Toshiro napisał(a):Skąd ten nick i dlaczego mógłby być zastrzeżony? ;)

Witaj Toshiro !
W zasadzie przypływ chwili i wybór padł na... tytuł jednego z najnowszych singli INXS-u [Akurat cały album wg mnie jest kiepski poza 2 utworami: tym i Afterglow; a i samego zespołu nie jestem fanem].
Ale dla każdego "Boska najlepsza 10" może być czymś innym... ;)
A z tym zastrzeżeniem to nie czaję :arrow: podpis ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Toshiro 03 paź 2006, 02:15
[quote="God's Top 10"]Czuję się kompletnie wypalony (mam nadzieję, że nick nie jest zastrzezony ), brak mi energii do życia.

Hehehe no ja też nie czaję dlaczego nie czaisz tym zastrzeżeniem - patrz powyżej

Pytanie o nick bylo kluczowe. Jest dobrze. Pozdrawiam
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez shadow_no 03 paź 2006, 12:53
Witam na forum, czuj się jak u siebie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg